Рішення по очистці води для равликової ферми

Рішення по очистці води для равликової ферми

Ми вирішили розповісти цікаву історію про нашого успішного клієнта – Мирослава Загорського. У Кременці, Тернопільської області, є ферма, де вирощують равликів. Бізнесмен – Мирослав Загорський, вирішив не йти шляхом традиційного сільського господарства, а створити ферму равликів, попит на яких стрімко зростає закордоном. У с. Чугалі, що на Тернопільщині, на місці старого господарського двору підприємець розводить середземноморських равликів.


Використовують їх для різних цілей – у кулінарії, у косметології та медицині. Однак, середземноморські равлики, як видно з назви, мешкають в теплішому кліматі, а ніж український. Саме тому їм потрібно створювати специфічні умови: підтримувати температурний режим протягом року, а в холодні зими навіть переводити у сплячий режим, щоб навесні поступово виводити із стану сну. Окрім того равликам для якісного росту потрібна чиста вода. Всі ми знаємо, що і центральний водогін і свердловини з криницями мають значні проблеми по якості води. Шкідливі домішки, бактерії та віруси – ось, що може сильно зашкодити такому бізнесу.


Саме тому підприємець звернувся до нас з потребою забезпечення равликів чистою питною водою. І ми дуже раді, що можемо запропонувати досконале рішення даної проблеми. Враховуючи об’єми споживання та високі вимоги до якості питної води, було прийнято рішення про встановлення високопродуктивної системи зворотного осмосу Ecosoft Robust. Ця система дозволяє очищати будь-яку воду до стану питної з продуктивністю від 55 літрів на годину.

Відтепер равлики будуть пити чисту воду, а вітчизняні та закордонні гурмани зможуть насолодитися смачним делікатесом, зробленим в Україні!

Інформація та фото: видання «Наш день» www.nday.te.ua

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :