Скільки потрібно пити чистої води в день?

Скільки потрібно пити чистої води в день?

Ми часто чуємо від клієнтів, що вони добре знають про наслідки споживання недостатньої кількості води. Вони можуть проявлятися у вигляді сухості шкіри, головного болю, запаморочення і проблем із зайвою вагою. Всі добре розуміють, що потрібно пити достатньо води.

Але от скільки це “достатньо”?

Давайте почнемо з того, що більшість з нас дійсно п’є менше, ніж необхідно. За даними обстежень американської урядової організації національної охорони здоров’я і харчування. Експертиза Surveys показала, що середній американець споживає в день 3,18 літра води. Звучить так багато, що навіть важко повірити, правда?

Але все не так просто, 48% цієї води надходить від солодких і газованих напоїв. Ще 18% - з їжею. Виходить, що чистої питної води більшість людей на Землі п’є відчайдушно мало!

Дослідження, проведене Гарвардською школою громадської охорони здоров’я, виявило, що близько половини всіх дітей і підлітків в Сполучених Штатах не отримують достатньо води протягом дня. Вони страждають від хронічного зневоднення, а їхні батьки навіть не підозрюють про це. Але найгірше, що вони звикають так жити і думають, що п’ють достатньо води протягом дня. 

Чому вода така важлива?

Вода – це щось більше, ніж просто те, що нам необхідно заради втамування спраги.

Організм використовує її для роботи всіх клітин, органів і тканин. Вода потрібна йому, щоб регулювати температуру і регулювати всі без винятку хімічні процеси в клітинах.

Якщо ви будете пити  достатньо води, у вас буде набагато менше проблем з втомою, ясністю свідомості, здоров’ям серця, печінки, нирок, кістками. Вода допомагає захистити здоров’я суглобів, спинного мозку і шлункового тракту.

Чим більше води Ви п’єте, тим ефективніше ваш організм виводить шкідливі речовини.

Так скільки ж ви повинні пити?

Як правило, Ви повинні прагнути до показника в 100 мл води на 4 кг ваги. Наприклад, якщо Ви важите 72 кг, Вам потрібно випивати 1,2 літра чистої питної води в день. Кава, чай, сік, газована вода – не рахуються. Навпаки, це, по суті, сечогінні засоби, і якщо Ви до них звикли, води Вам потрібно пити ще як мінімум в півтора рази більше.

Ну, що скажете? Цілком реальна мета, хіба ж ні?

Для отримання безкоштовної консультації з питань чистої води звертайтеся через розділ контакти.

Додаткову інформацію по фільтрам для всього будинку можна отримати на посиланням - http://filter.ziko.com.ua

Інформація про фільтри для питної води - https://osmos.ziko.com.ua/

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :