Розбираємо якість води у Львові

Розбираємо якість води у Львові

Львів’яни – щасливчики?

Більшість українців у повсякденному вжитку користуються очищеною водою з річок, яку перед тим забруднили власними ж викидами. Наприклад, Київ «п’є» воду з Десни, Житомир – з Тетерева Івано-Франківськ – із Бистриці, Ужгород – із Ужу. Львів ж власної чистої водойми не має і цей недолік став справжньою перевагою для нашого міста, адже у нашому місті було налагоджено водопостачання із підземних джерел. 

З наших кранів щодня тече не абияка вода, а артезіанська!

Це вода найвищої якості, вона є безпечною й відповідає вимогам ДержСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Хоч, варто зазначити, що дані вимоги є менш суворими ніж вимоги в країнах ЄС та США і ми повинні приймати це до уваги.

І дійсно, важко повірити, що вода в нас є досконалою, адже якщо спитати пересічного львів’янина, якою є вода у крані, він, скоріш за все, скаже: поганою, бо найімовірніше кожен із нас спостерігав хоч раз у себе схожу картину?

Справді, якість води на «вході» та «виході» радикально відрізняється. 

Зміни відбуваються під час транспортування питної води мережею розподільних трубопроводів до споживача, які в більшості, побудовані ще за радянських або австро-угорських часів.

Погіршення безпеки питної води у розподільній мережі виникає внаслідок ржавіння труб та тривалого терміну їх експлуатації, що призводить до їх проривів та потрапляння часток трубопроводу у воду, а також до проникнення патогенних мікроорганізмів. 

Тому вода може набувати неприємного запаху чи кольору уже під час транспортування.

Іншою причиною є застарілі внутрішні будинкові мережі, які у деяких будинках не міняли з моменту побудови та трубопроводи безпосередньо у квартирах, погана якість яких, також збільшує значення загальної твердості та лужності води, концентрацію заліза тощо. Відповідно, якість води з-під крану залежить від стану усіх цих комунікацій. 

Компанія ЗІКО вже понад 25 років турбується про споживання львів’янами безпечної питної води та провела понад 10 000 власних аналізів води у різних районах міста та області. Переглянути результати аналізів води біля вашого помешкання можна на інтерактивній карті за посиланням - https://ziko.com.ua/analysis-map/

Якщо дані конкретно вашого району відсутні - зв'яжіться з нами. І ми проведемо аналіз води для вас безкоштовно!

Якість води потрібно контролювати регулярно, адже багато зовнішніх факторів можуть негативно впливати на її якість.


На зображені подано фільтр зворотного осмосу, який використовувала львівська сім’я, що проживає у Галицькому районі протягом 3 місяців. Як показує крайній правий картридж, який на початку використання мав біле забарвлення, наша питна водна переповнена залишками застарілих трубопроводів, іржею тощо.

Споживайте якісну воду, без сторонніх запахів і присмаків та будьте здорові!
За консультацією та щодо проведення безкоштовного аналізу питної води у Вашому районі – переходьте у розділ «Контакти» та залишайте заявку!
Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :