Дата: 15 Жов 2019

Категорія:

Система очищення води для квартири

Сучасні українські водопроводи досить старі і не можуть забезпечити чисту питну воду з крана кінцевому споживачу. Ми щодня бачимо проблеми з водою у нас в крані. Хоч вода і очищається водоканалами, зміни якості води відбуваються під час транспортування через мережу розподільних трубопроводів до споживача, які в більшості, побудовані ще за радянських або австро-угорський час.

Такі труби забруднюють воду шкідливими домішками і погіршують її смакові якості. Все це негативно відбивається на здоров'ї людей, а також на стані побутових приладів. Формування накипу тягне за собою вихід з ладу опалювальної техніки, засмічення батарей, утворення іржа на сантехніці. Нам нічого не залишається окрім як подбати про своє здоров'я і своїх близьких самостійно.

Як вибрати фільтри для квартир?

Щоб коректно підібрати систему очищення для квартири - фахівець порекомендує спочатку зробити аналіз води. Компанія «Зіко» робить безкоштовно аналіз води для всіх бажаючих. Це необхідно, щоб визначити, від чого потрібно очищати і яку систему очищення води краще встановити. Виходячи з результатів аналізу, фахівець компанії підбере фільтри і реактивні речовини, які забезпечать чистоту, приємний смак води і проведе монтаж систему очищення води у квартирі.

Оптимальна схема очищення води в квартирі складається з 5 етапів, які оптимально поєднані в системі зворотного осмосу. На першому видаляються великі механічні забруднення, на другому - більш дрібні. На третьому хлор і його сполуки. На четвертому відбувається захист побутової техніки від передчасних поломок. На останньому етапі ми отримуємо питну воду.

Етап #1

Очищення від механічних домішок. На цьому етапі використовують сітчасті фільтри грубої очистки, які видаляють з води великих механічні частинки розміром більше 100 мкм. Фільтр захищає вашу сантехніку і знижує навантаження на наступні ступені очищення.


Етап # 2

Другий етап водоочищення повинен передбачати встановлення магістрального фільтра. Магістральні фільтри забезпечують видалення піску, іржі та інші забруднення, які можна побачити неозброєним оком.

Якщо вода сильно забруднена дрібними домішками (пісок, іржа і т.д.), ви відразу помітите це, така вода може мати колір. У таких випадках рекомендується встановлювати поліпропіленові картриджі. Через велику кількість забруднень їх доведеться часто міняти, тому ставити дорогі картриджі недоцільно. Картриджі з спіненого поліпропілену коштують відносно недорого.

Якщо механічних домішок у воді є незначна кількість, ми рекомендуємо встановлювати вугільний картридж. Він очищає воду від хлору, який додають в воду на міських станціях очистки води для знезараження. Очистивши воду від хлору ви убезпечите себе і свою сім'ю від його шкідливого впливу. Також вугільний картридж здатний видаляти органічні сполуки, неприроднє забарвлення та запах води.


Етап # 3

Третій етап опційний, оскільки якщо на 2-му ви вибрали поліпропіленовий картридж, то на третьому вам необхідно видалити з води хлор.


Етап # 4

Для захисту вашої побутової техніки від поломок, пов'язаних з утворенням накипу, необхідно видаляти з води надлишкову жорсткість. Для того щоб визначити рівень жорсткості води, досить заглянути в чайник. Якщо в ньому є білий наліт, значить установка такого фільтру необхідна. Ми рекомендуємо використовувати фільтр "пом'якшувач", - колона з автоматичним клапаном управління, засипана вона іонообмінною смолою, дія якої спрямована на видалення з води надлишкових солей жорсткості, кальцію, магнію і / або заліза. 


Етап  5

На останньому етапі отримана вода готується до рівня питної за допомогою фільтра з зворотноосмотичною мембраною - це більш дорогий і досконалий варіант очищення питної води. Вони очищають воду від всіх домішок на 99,9%. Деяким людям може не подобається смак води після зворотного осмосу, для того щоб води отримала звичайний смак, необхідно використовувати фільтр з мінералізатором.

 

Найголовніше в питанні очищення води - це правильно спроектувати повну систему очищення води. У цьому краще довіритися фахівцям компанії «Зіко». Фахівці зможуть правильно і індивідуально підібрати фільтри, коректно їх встановити, відрегулювати роботу приладів так, щоб система очищення води для квартири працювала чітко і безперебійно.

В результаті Ви будете впевнені, що вода, яку п'єте, чиста і корисна для Вашої родини. Що стосується ціни, то вартість обладнання буде залежати від його продуктивності.

Для уточнення деталей, Ви можете передзвонити за вказаним в розділі «Контакти» телефоном. Менеджери компанії безкоштовно проконсультують з питань підбору системи очищення води для квартири, її вартості, продуктивності тощо.

Залишити коментар


Ваш коментар буде опубліковано протягом 24 годин

Коментарі


Розсилка