Дата: 19 Жов 2019

Категорія:

Зіко відкрило 3 точки у місті для безкоштовного аналізу води

Відомо, що водопровідна вода не володіє відмінною якістю. Незважаючи на заяви про повну безпеку вживання води з крана, вона все ж може містити небажані домішки, які викликають різні захворювання,  алергічні реакції, а також можуть виводить з ладу побутову техніку. 
Щоб убезпечити себе і свою сім'ю, а також уникнути зайвих витрат на ремонт, необхідно знати склад води, яку ви п'єте щодня, на якій готуєте їжу тощо.

 Ще з 2000 року Компанія Зіко проводить у власній лабораторії безкоштовний фізико-хімічний аналіз питної води для усіх жителів міста Львова і не лиша Львова, на її відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" та Європейським гігієнічним вимогам.

 

А віднедавна, щоб цією опцією булу зручно скористатись усім небайдужим до свого здоров’я, Зіко відкрила 2 додаткові точки у місті Львові, де можна залишити зразки води для аналізу на 12 ключових показників.


Процес простий:

1. слід відкрити кран та дати стекти воді 1-2 хвилини;

2. взяти пусту пластикову пляшку з під мінеральної води або скляну тару  (мінімум 0,5 літра) та набрати її повністю;

3. далі якнайшвидше доставити  зразок води за одною із наступних адрес ( важливо залишити на зразку контакти: ім'я та номер телефону)


 


  • м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens. Перший поверх, прикасова зона супермаркета «Сільпо». Переглянути на карті

 

 

  • Та незмінна локація протягом вже 20 років - м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а, корпус №5. Переглянути на карті 

До 3 днів результати аналізу води (зокрема вміст різних хімічних речовин: нітратів, нафтопродуктів, важких металів, фтору, хлору, заліза, солі та інших показників) Ви отримаєте  на свій мобільний телефон. Зручно, правда ж?

Якщо залишились запитання  -  зверніться до нас через форму внизу або зв'яжіться за телефоном, вказаним в розділі "Контакти".

Залишити коментар


Ваш коментар буде опубліковано протягом 24 годин

Коментарі


Розсилка