Дата: 21 Лис 2018

Категорія: Насоси для води ,

Промислові насоси для води

Принцип функціонування цього промислового насосного обладнання заснований на витіснення води з камери насоса, яка періодично зменшується в об'ємі. Це відбувається завдяки обертанню або переміщенню робочого органу агрегату. За заповнення камери промислового насоса для води рідиною і спорожнення відповідають розташовані на вхідних і вихідних патрубках клапани.

Дата: 11 Жов 2018

Категорія:

Очищення води для виробництва сокових концентратів

Осінній період навіяв згадку про цікавий проект, який реалізувала компанія "ЗІКО" декілька років тому для заводу по виробництву концентрованих соків...

Дата: 22 Бер 2018

Категорія: Очищення води ,

10 причин пити фільтровану воду

Хоч ми всі й знаємо, що воду слід пити, однак часто забуваємо про постійне зневоднення організму. Ми все охочіше купуємо пляшкову воду, оскільки та, що з тече з крану погана на смак, а часом, навіть має неприємний запах. Як це змінити? Чому варто пити фільтровану воду?

Дата: 04 Гру 2017

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Чиста вода для равликів: чому б ні?

Ми вирішили розповісти цікаву історію про нашого успішного клієнта – Мирослава Загорського. У Кременці, Тернопільської області, є ферма, де вирощують...

Дата: 16 Чер 2017

Категорія: Очищення води , Новини компанії , Новини галузі ,

Карта якості води

«Компанія «ЗІКО», яка вже 25 років відслідковує якість води у західній України, створила інтерактивну карту якості води. Всі бажаючі можуть переглянути якість води біля свого дому чи офісу...

Дата: 28 Бер 2017

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Очищення води на водоканалі у Володимир-Волинську

Компанія ЗІКО заключає все більше і більше сервісних угод на постійне обслуговування клієнтів.

Дата: 10 Сер 2016

Категорія: Очищення води ,

Санітарні норми для води на харчових виробництвах

Вода в якості основної або допоміжної сировини використовується в переважній більшості технологічних процесів виробництва харчових продуктів. Практично всі харчові виробництва пов’язані зі споживанням води з водопроводу, свердловини чи колодязів.

Дата: 21 Лип 2016

Категорія:

Скільки чистої води ми повинні пити кожного дня?

Ми часто чуємо від клієнтів, що вони добре знають про наслідки споживання недостатньої кількості води. Вони можуть проявлятися у вигляді сухості шкіри, головного болю, запаморочення і проблем із зайвою вагою. Всі добре розуміють, що потрібно пити достатньо води. Але от скільки це “достатньо”?

Дата: 13 Чер 2016

Категорія: Очищення води ,

Оновлені системи очистки води Ecosoft типу Cab (Cabinet)

Оновлені системи поєднують найкращі напрацювання у галузі водоочистки. Сучасні матеріали, офіціальне виробництво в США, гарантія 3 роки, відповідність усім сучасним стандартам - ось основні принципи інженерії води.

Дата: 07 Чер 2016

Категорія: Очищення води ,

Очистка води з криниць, колодязів та свердловин

Ми живемо в сучасному світі, де багато факторів по різному впливають на наше здоров’я. Ми звикли сприймати, що вода з колодязя у нашому селі чи вода зі свердловини нашого будинку має бути чистою. Однак, дослідження проведені українськими науковцями і практиками по контролю якості питної води свідчать, що в більшості випадків це не так. Лише 3-5% зібраних проб води виявляються відповідними для споживання людини, решта ж потребують додаткової очистки. Чому ж так?

1 2 >

Розсилка