Безкоштовний аналіз води на 10 показників

Хочете дізнатись якість води яку споживаєте? Залиште свої дані і ми розкажемо як перевірити вашу воду!

Дізнайтесь, яка вода тече у вашому районі

Компанія ЗІКО проводить постійний моніторинг хімічного складу питної води у власній лабораторії для мешканців Львова та України в цілому, а отримані результати публікує у вільному доступі на «Карті якості води». Пропонуємо переглянути яка вода тече з крану саме у Вашому районі. Якщо ж інформація за Вашим місцем проживання наразі відсутня – залиште заявку, ми проведемо аналіз води безкоштовно!

Щоб побачити показники якості води, оберіть точку на карті

Придатна для вживання
Непридатна для вживання
Небезпечна для здоров'я

Чиста вода у будинку
чи квартирі

Приносьте воду для безкоштовного аналізу

Відомо, що водопровідна вода не володіє відмінною якістю. Незважаючи на заяви про повну безпеку вживання води з крана, вона все ж може містити небажані домішки, які викликають різні захворювання, алергічні реакції, а також можуть виводити з ладу побутову техніку.

Щоб захистити себе і свою сім'ю, а також уникнути зайвих витрат на ремонт, необхідно знати склад води, яку ви п'єте щодня, на якій готуєте їжу, тощо.

Ще з 2000 року Компанія ЗІКО проводить у власній лабораторії безкоштовний фізико-хімічний аналіз питної води для усіх жителів міста Львова та області на її відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" та Європейським гігієнічним вимогам.

TOP