Розширений аналіз водиДля підприємств. Часто для ефективної роботи будь-якого виробництва або для виробничих технологічних процесів необхідно дотримуватися норм по використовуваній воді. Це дозволяє виробляти продукцію найвищої якості, технологічно відповідну до норм галузі, а в деяких випадках навіть добитися суттєвої енергоощадності. Для того, щоб гарантувати необхідний склад вихідної води потрібно, перш за все, провести розширений аналіз вхідної води. Для цього компанія «ЗІКО» активно співпрацює з декількома незалежними сертифікованими лабораторіями, які гарантуватимуть точність та оперативність аналізу.

Для квартир та будинків. Проведення розширеного аналізу побутової води використовується в основному, якщо вода постачається з криниці або свердловини. В цьому випадку її склад залежить від багатьох факторів і в більшості випадків виявлені показники не відповідають нормам для споживання людини. У випадку використання води в центрального водогону оптимальний варіантом буде проведення безкоштовного аналізу води. Для отримання додаткової інформації про безкоштовний аналіз води, перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Вартість проведення розширеного аналізу води у спеціалізованій сертифікованій лабораторії становить 400 грн.

Для проведення розширеного аналізу залиште заявку на безкоштовну консультацію під цим текстом або зверніться до наших спеціалістів через розділ "Контакти".

Розсилка