Побутові системи очищення стоків

Установка біологічної очистки стічних вод Kingspan BioDisc®

Понад 60 років Kingspan розробляє та виготовляє інноваційні продукти, які забезпечують ефективне управління стічними водами.

Автономна каналізація для будинку

Пропонована компанією «ЗІКО» автономна каналізація — це готове рішення для швидкого та ефективного очищення стоків при відсутності централізованої каналізації. Доступна за ціною і компактна система здійснює якісну біологічну очистку використаних побутових вод. Установка швидко, легко монтується і не вимагає серйозних фінансових витрат на обслуговування.

Система очищення побутових стічних вод від ЗІКО

Як і автономна каналізація, установка BIO призначена для фільтрації відпрацьованих господарсько-побутових стоків. Системою здійснюється очистка побутових стічних вод в місцях, де немає можливості прокласти центральну каналізацію — на ділянках дач, котеджів, таунхаусів і приватних будинків.

Побутові жироуловлювачі для каналізацій

Компанія «ЗІКО» реалізує побутові та промислові жироуловлювачі для каналізацій різних типів. Наші фахівці проектують, розробляють і встановлюють готові рішення для водопідготовки. Ми також пропонуємо за доступною ціною широкий асортимент фільтрів для води, зворотноосмотичних мембран, систем і обладнання для якісного очищення відпрацьованого середовища і питної води.