Різновиди китайських насосів для води

Різновиди китайських насосів для води

Відомі італійські та німецькі бренди насосів довгий час займали пріоритетне місце у наших технічних рішеннях. І дійсно для комерційних та промислових об'єктів кращого вибору не знайти. Однак у побуті, в сучасних українських реаліях наші клієнти завжди шукають стандартне та вигідне рішення, яке задовольнить їх потреби. Китайські телефони вже завоювали світові ринки, а що з насосами для води?

Ми довго вагалися, перебирали десятки різних варіантів, проводили внутрішні тести та дослідження, збирали та аналізували потреби наших постійних клієнтів по насосному обладнанню. Ми чітко розуміємо, що багатьом нашим клієнтам сьогодні потрібен якісний насос для дому за найкращою ціною та з відмінною якістю. Саме тому ми прийняли рішення розпочати співпрацю з компанією «Сігма-Україна» по насосному обладнанню вже відомих в Україні марок:


Leo - поверхневі насоси, насоси підвищення тиску та насосні станцій 

Aquatica - дренажні та каналізаційні насоси та станції, а також циркуляційні насоси

Dongyin – глибинні насоси для криниць та свердловин


Чим відрізняються насоси цих виробників:

  1. Доступна ціна: від 900 грн. за насос!
  2. Гарантія від 18 до 24 місяців як у найкращих італійських та німецьких брендів
  3. Сервісні центри по всій Україні
  4. Висока доступність до деталей та запчастин

Оскільки до нас постійно звертаються наші клієнти за обслуговуванням насосів, компанія ЗІКО одночасно розпочинає перемовини щодо створення першого у Львові сервісного центру по ремонту насосів Leo, Aquatica, Dongyin. 

Шукаєте насос для води? Звертайтеся через розділ Контакти, наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам підібрати якісний насоси для дому або для підприємства.


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :