Купити системи фільтрації Ecosoft у Львові

Купити системи фільтрації Ecosoft у Львові

В Україні, як і в цілому світі, питання якості та безпеки питної води стає все більш актуальним. Саме тому розв'язання цих проблем за допомогою систем фільтрації води стає напрочуд важливим та необхідним для більшості людей.


Ecosoft - це одна з небагатьох у світі компаній, яка виробляє фільтри для очищення води та пропонує повний асортимент продукції від найдешевших фільтрів-глечиків для побуту, закінчуючи промисловими системами зворотного осмосу. Якість товарів даного виробника підтверджено міжнародними сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD, а ціна виробів забезпечує провідні позиції як в Україні так і за її межами.

Ecosoft має найбільш розвинену на території України та країн ближнього закордоння дилерську мережу, а Компанія ЗІКО є офіційним представником та сертифікованим сервісним центром у Львові та Західній Україні. Компанія ЗІКО вже більше ніж 20 років реалізує продукцію компанії Ecosoft на ринку водоочистки, професійно займається питаннями очищення води та водопостачання. За цей період спектр наших інженерних рішень розширився від дрібних побутових фільтрів для води до професійного обладнання, яке розв'язує комплексні питання на великих промислових підприємствах. За роки тісної співпраці ЗІКО завжди займала лідируючі позиції по кількості впроваджених інженерних рішень та протягом багатьох років незмінно ставала першою за об'ємами продаж серед усіх офіційних представників ТМ Ecosoft.


Компанія ЗІКО має найбільший штат сервіс-менеджерів по обслуговуванню обладнання, до ваших послуг 3 кваліфіковані бригади спеціалістів готових здійснити монтаж та сервіс будь-якої складності. Наша сервісна служба працює 24/7. Фахівці компанії ЗІКО готові провести гарантійне та післягарантійне обслуговування всього спектру обладнання ТМ Ecosoft у Львові та інших областях. Підтвердження тому є успішний досвід сотень промислових проектів та тисяч сімей, які вирішили питання чистої води у себе вдома. 


Компанія ЗІКО запрошує наявних та потенційних клієнтів до підписання сервісного договору на планове обслуговування фільтраційного обладнання ТМ Ecosoft. Такий договір дозволить Вам отримати пріоритет в обслуговуванні сервісної служби, а також гарантує довговічність роботи обладнання.

Наша компанія пропонує комплекс послуг по розробці та впровадженню рішень по очищенню води з використанням фільтрів Ecosoft для квартир, будинків, HoReCa та в промисловості. Наші спеціалісти допоможуть Вам грамотно підібрати необхідне обладнання, при потребі зроблять безкоштовний аналіз води у нашій власній лабораторії, змонтують обладнання, а також у майбутньому розв'язуватимуть всі питання, які будуть пов'язані з якісним та довготривалим функціонуванням даного обладнання.

Перелік доступного обладнання ТМ Ecosoft у Львові: 

Побутові фільтри механічного очищення води Ecosoft 

Фільтри механічної очистки призначені для очищення води господарсько-побутового призначення від частинок піску, іржі та інших механічних забруднень (наприклад, колба механічного очищення ECOSOFT BB20 або фільтр ECOSOFT AQUAPOINT). Захищає і продовжує термін експлуатації основного обладнання для водопідготовки, а також сантехніки, побутової техніки, труб, запірної арматури.

Побутові системи зворотного осмоса Ecosoft

Зворотний осмос видаляє домішки з не фільтрованої води завдяки тиску, який примушує воду пройти крізь напівпроникну мембрану. Ступінь фільтрації води 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів. Пропонуємо на вибір систему зворотного осмоса ECOSOFT P’URE AQUACALCIUM або ECOSOFT ABSOLUTE.


Побутові системи водопідготовки Ecosoft

Фільтри одночасного пом'якшення і видалення заліза з води є революційним продуктом. У таких фільтрах використовується унікальний запатентований фільтрувальний матеріал Ecomix, який очищає воду від п'яти основних забруднень всього за одну стадію. Головна перевага фільтрів пом'якшення та видалення заліза — універсальність, яка не шкодить якості очищення води. Унікальність цієї моделі фільтра в його компактності — він складається з одного корпусу, без окремого бака, така модель як наприклад ECOSOFT FK1235CABCEMIXC


Промислове механічне очищення води Екософт

Фільтр Ecosoft FP1665CT для механічного очищення води від піску, глини, мулу та механічних частинок трубопроводів, застосовують як перша ступінь фільтрації. Завантаження для механічного очищення засипка Filter AG.

Промислові системи зворотного осмосу Екософт

Промислові системи зворотного осмосу призначені для демінералізації води на виробництвах фармацевтичної, харчової, електронної промисловості, в енергетиці тощо. Промислові установки зворотного осмосу характеризуються високою продуктивністю й ефективністю очищення та демінералізації води, як от новинка ECOSOFT MO-11STXL

Промислові системи водопідготовки Ecosoft

Якщо постало питання підготовки води для комерційного чи промислового застосування тоді рекомендуємо промислову лінійку фільтрів, як от Ecosoft FK 4872CE2, продуктивністю до 25,0 м3/годину, здатен замінити кілька простіших установок.

Промислові системи знезараження води Ecosoft

Системи ультрафільтрації — сучасне рішення у водопідготовці. Застосовуються в стадії препідготовки для установок зворотного осмосу і знезараження питної води.

Компанія ЗІКО не зупиняється на досягнутому і постійно знаходиться у пошуку нових напрямків діяльності для максимального забезпечення всіх вимог наших наявних і потенційних клієнтів.

Працівники компанії завжди готові до діалогу і раді бачити серед своїх партнерів та клієнтів зацікавлених у взаємовигідній співпраці виробників, представників виробника, споживачів, для яких ми готові стати гарантом надійності, втіленням професійного рівня та підтвердженням сталих традицій успішної роботи й співпраці.

Детальну інформацію про характеристики та призначення обладнання можна отримати, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону.


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :