Переваги зворотного осмосу

Переваги зворотного осмосу
Ми знаємо, що здоров'я – це найголовніше у нашому житті і нам слід піклуватись про нього. Зокрема нам потрібно вживати корисну їжу, а також пити чисту воду.

Вода – це найважливіша речовина, яка необхідна для організму людини і без якої людина не зможе прожити. Але чи знаєте Ви, що основною загрозою у нашому будинку може стати неякісна вода? В наш час не потрібно переконувати людей, що більшість житлових будинків постачаються водопровідною водою низької якості, тому що  вона  містить домішки, бактерії та частинки старих трубопроводів.

Усі ці забруднення чинять значний негативний вплив на організм людини і можуть з часом призвести до серйозних захворювань. Саме тому усі вчені та спеціалісти по водопостачанню рекомендують до використання спеціальні фільтри для очистки води.

Сьогодні з упевненістю можна сказати, що найефективнішим рішенням у сфері очистки питної води є система зворотного осмосу. Її рекомендовано до використання у більшості провідних країн світу (США, Канаді, країнах ЄС), адже зворотний осмос забезпечує найвищу якість очищення води від шкідливих домішок.

Процес зворотного осмосу - це очищення води шляхом її пропускання під тиском крізь мембрану, в результаті чого вже очищена вода надходить до споживання, а шкідливі домішки, не пройшовши через неї, зливаються у каналізацію. Саме завдяки цьому процесу видаляються  солі,  важкі метали, а також бактерії та інші забруднювачі.

Які ж переваги має процес очищення води методом зворотного осмосу?

Видалення забруднень. Першою і найважливішою перевагою є те, що після проходження води через фільтр зворотного осмосу вона втрачає близько 99,5% шкідливих та забруднюючих речовин, а також бактерій та паразитів. Це особливо важливо, якщо Ви маєте вдома немовлят та маленьких дітей, оскільки вони є більш чутливими до впливу навколишніх факторів. А чи знаєте Ви, що відома вода для дітей “Малятко” виробляється з застосуванням системи зворотного осмосу?

Чудовий смак. Другою, але не менш важливою перевагою є – смак! Такі сполуки як: свинець, сірководень, залізо роблять аромат і смак води не дуже приємним. Оскільки вода є основою майже усіх страв та напоїв,  потрібно турбуватися про те, щоб вона мала відповідний смак. Після проходження через мебрану, кокосове вугілля та мінералізатор -  вода не лише стає чистішою, але й набуває освіжаючий та приємний смак. 

Спорт та краса. Вода служить також основою краси спортсменів, оскільки її достатнє надходження та чистота сприяють активності хімічних реакціях, що проходять у тілі. Також якісна вода ефективно виводить надлишки солей, шлаків, токсинів та сприяє видаленню часток жиру після тренування. Крім цього, вода сприяє терморегуляції і нормалізує обмін речовин, що є дуже важливим для спортсменів. 

Відсутність накипу. Про таку перевагу, як відсутність накипу у чайнику вже годі й говорити. Високий вміст у воді солей жорсткості спричиняє їх відкладення у вигляді накипу. Щоб уникнути накипу можна просто використовувати воду, очищену методом зворотного осмосу.

Давайте тепер розберемся, які ж існують недоліки?

Як і в будь-якому процесі, окрім очевидних переваг існують і недоліки. Основним недоліком є те, що очищення методом зворотного осмосу видаляє більшість мінералів і натуральних солей, таких як : магній, кальцій, калій. Дуже часто люди вважають таку воду “мертвою”, адже вона не має корисних речовин, це лише H2O.  Ще одним недоліком є зниження pH рівня, через що вода стає більш кислотною. Однак, сучасні технології дозволяють уникнути вищевказаних недоліків. Вже сьогодні у асортименті зворотних осмосів можна побачити системи, в яких передбачено встановлення мінералізатора. І коштують вони не набагато дорожче.

Мінералізатор – це спеціальний картридж, який містить комплексний наповнювач з вмістом мінеральних солей і корисних речовин, або простіше кажучи – це картридж для відновлення мінерального складу води. Наповнювач мінералізатора містить кальцій, який необхідний для організму людини для нормальної роботи серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату, магній для запобігання раку, склерозу і утворення каменів в нирках. Мінералізатор є останньою стадією обробки води перед вживанням. Він також корегує рівень pH води до норм споживання організмом людини.

Для отримання додаткової інформації щодо системи зворотного осмосу, перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Найкращий підбір обладнання для очистки води здійснюється на основі аналізу вихідної води. Інформацію щодо варіантів аналізу води Ви можете отримати за посиланням.

Отже, придбавши фільтр зворотного осмосу, Ви забезпечите Вашу квартиру, будинок або офіс смачною та здоровою водою. Спеціалісти “ЗІКО” з радістю доможуть Вам у підборі якісного водоочистного обладнання. Для отримання додаткових консультацій, звертайтеся до нас за номером, вказаним у розділі Контакти.Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :