Бутильована вода чи вода з фільтра?

Бутильована вода чи вода з фільтра?

Часто ціла сім’я задумується над тим, чим замінити шкідливу воду з крану. Що вибрати: фільтр для води чи бутильовану продукцію? Що корисніше та економніше для постійного вживання?

Вода в бутлях

Її доволі часто купують та замовляють, бо вважають, що рідина у пляшках та бутлях корисніша за ту, що з крану. Але дослідження показують, що вона не завжди відповідає санітарним нормам. Через це може бути шкідливою для організму людини. Крім того, хімічні речовини рідини можуть вступати в реакцію з пластиком, що призводить до поступового накопичення токсинів у організмі людини.


 

Це викликає різноманітні хвороби: від порушень роботи нирок та печінки до алергій.

Причина – у недостатній якості самої води та з’єднанні її з пластиком, що призводить до негативних реакцій. Стандарти порушуються, і люди п’ють воду, що мало чим відрізняється від хлорованої, з-під крану, навіть не підозрюючи про це.

У чому причини низької якості бутильованої води?

Передусім, це повторне використання пляшок та ємностей (ризик появи великої кількості хвороботворних бактерій, що обожнюють вологе середовище та розмножуються там блискавично).

  1. Продукція для бутлів має проходити професійні системи фільтрації води та братися не з резервуару, а з глибокої свердловини. Чимало виробників порушують ці правила та нехтують нормами.
  2. Часто порушуються умови зберігання перед відправкою користувачам. Мають бути суворо дотримані час зберігання, освітленість та температура.  
  3. Ємність потрібно постійно очищувати, що теж не завжди виконується, і вода насичується шкідливими бактеріями – збудниками хвороб.
  4. Виробництво, що випускає бутильовану продукцію, повинно бути обладнане системою багатоступінчастого очищення оборотної тари – бутлів.
  5. Відкрита бутильована вода теж має свій термін зберігання – не більше 2-3 діб. На практиці ж вона може бути відкритою довше, що поступово погіршує її якість.

Дослідження гарвардських вчених довели, що вживання води з пластикового посуду збільшує концентрацію в організмі бісфенолу-А – шкідливої речовини, що за складом нагадує жіночий гормон естроген.


Підвищена його концентрація у дівчаток призводить до розвитку раку грудей, а у хлопчиків – до онкологічніх захворювань простати. Тому треба з великою обережністю ставитися до того, звідки ви берете воду і у якій тарі вона знаходиться. Зразки води з ПЕТ-тари показували вміст естрогенних речовин удвічі вищий, ніж зі скляного посуду.

Системи очищення води

Практика показує, що найкращі для фільтрації води – системи зворотного осмосу. Це найпотужніші засоби фільтрації, що встановлюються під мийкою. Вони зазвичай монтуються професіоналами і мають термін обслуговування від 1 до 3 років. Такий фільтр коштує дорожче за інші, але поступово окуповується і виправдовує своє застосування вже протягом першого року.


 

У комплекті постачається кран, який монтують поруч зі стандартним, кухонним. Фільтрація забезпечує кілька ступенів очистки. Їх можна підібрати індивідуально за допомогою спеціальних картриджів. Відразу вирішуються питання очищення води від:

  • іржі;
  • шкідливих сполук;
  • хлору (що з допомогою домашніх фільтрів неможливо);
  • важких металів;
  • бруду тощо.

За бажанням замовника вода може збагачуватися іонами срібла, фтором та ін. Допомагає очистити воду мембранна технологія, обладнання пропускає лише молекули води, затримуючи бактерії та мікроби. Це найвищий ступінь очистки – до 99%.


 

 

Важлива перевага такого способу фільтрації – довготривалість служби. Ресурс використання у середньому досягає 5-10 тисяч літрів води. Це до 1 року експлуатації без заміни картриджів, будь-яких доплат чи постійних закупівель води. Більше не треба замовляти та чекати кур’єрів: у будь-який час доби ви матимете кришталево чисту, збагачену воду.

Система використання проста: не треба перемикати шланги, переливати воду з посуду в посуд і чекати, поки вона очиститься. Достатньо просто відкрити кран.

Системи фільтрації води

 

Часто споживач ламає голову над тим, яку систему очистки води обрати. Це залежить від якості води та потреб конкретної родини. Неправильний вибір фільтрів призведе до того, що обладнання може швидко вийти з ладу або не відповідатиме очікуванням людей. Тому ми пропонуємо безкоштовну послугу перевірки якості води. Спеціалісти компанії ЗІКО після докладного аналізу допоможуть вам підібрати правильну систему фільтрації. Звертайтеся до нас через розділ контакти, ми допоможемо та проконсультуємо. 

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :