Elbi - розширювальні баки та гідроакумулятори

Компанія Elbi працює на ринку України вже більше 15 років та зарекомендувала себе як надійний партнер та якісний виробник. Одним з напрямків діяльності компанії є продаж гідроакумуляторів та розширювальних баків італійської фірми ELBI S.p.A. Асортимент продукції, представленої на нашому ринку компанією Elbi перевищує 150 різновидів. У розпорядженні підприємства власна база гарантійного ремонту.


Гідроакумулятори і розширювальні баки Elbi забезпечують високу гідравлічну стійкість системи, видалення вільного кисню із системи теплопостачання (кондиціонування), захист від гідравлічних ударів, а це дозволяє використовувати систему циркуляційних насосів, теплообмінників та іншого основного і допоміжного обладнання більш тривалий термін без зупинки на сервісне обслуговування. Основним завданням розширювального бака є захист системи опалення (вентиляції, тощо) від теплового розширення середовища. Гідроакумулятори і розширювальні мембранні баки Elbi мають дуже широкий діапазон моделей.


Баки можуть бути у вертикальному і горизонтального виконаннях, а також мати спеціальну круглу або овальну форму, що полегшує монтаж такого гідроакумулятора (розширювального бака). Компанія Elbi виробляє розширювальні мембранні баки (гідроакумулюючі баки), літражем від 2 л. до 5000л. Робочий температурний режим баків становить -10 ° С до 110 ° С. Всі ці параметри дозволяють підібрати оптимальний правильний варіант гідроакумулятора або розширювального бака під потреби замовника або розроблене інженерне рішення.