Розширений аналіз води для підприємствДля підприємств. Часто для ефективної роботи будь-якого виробництва або для виробничих технологічних процесів необхідно дотримуватися норм по використовуваній воді. Це дозволяє виробляти продукцію найвищої якості, технологічно відповідну до норм галузі, а в деяких випадках навіть добитися суттєвої енергоощадності. Для того, щоб гарантувати необхідний склад вихідної води потрібно, перш за все, провести аналіз вхідної води. Для цього компанія компанія ЗІКО створила власну лабораторію на підприємстві, а також активно співпрацює з декількома незалежними сертифікованими лабораторіями, які гарантуватимуть точність та оперативність аналізу.

Для квартир та будинків. Проведення розширеного аналізу побутової води використовується в основному, якщо вода постачається з криниці або свердловини. В цьому випадку її склад залежить від багатьох факторів і в більшості випадків виявлені показники не відповідають нормам для споживання людини. У випадку використання води в центрального водогону оптимальний варіантом буде проведення безкоштовного аналізу води. Для отримання додаткової інформації про безкоштовний аналіз води, перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Для проведення розширеного аналізу залиште заявку на безкоштовну консультацію під цим текстом або зверніться до наших спеціалістів через розділ "Контакти".