Проектування, виробництво, монтаж модульних металопластикових резервуарів

Компанія «ЗІКО» пропонує готові модульні металопластикові резервуари для зберігання слабоагресивних речовин, КАС (карбамідно-аміачних сумішей), патоки, олії, технічної та питної води. Ми також індивідуально проектуємо, виготовляємо та монтуємо ємності різних типів та об’єму відповідно до потреб замовників. На всі матеріали виготовлення, готові конструкції та послуги з їхнього монтажу надається гарантія якості — 5 років.

Що таке і для чого призначаються модульні металопластикові резервуари


Швидкомонтовані модульні металопластикові резервуари — це спеціальні технологічні ємності, призначені для зберігання великих об’ємів різних рідин: від звичайної води до слабоагресивних складів. Їхні каркаси виготовляються з листів оцинкованого металу, що гарантує високу механічну міцність. Усередині конструкції герметизуються спеціальними пластиковими мембранами з поліпропілену, що забезпечують водонепроникність резервуарів.

Призначення модульних металопластикових ємностей

Швидкомонтовані модульні резервуари різних типів та об’єму застосовуються:

1. Як резервуари з питною водою для водопостачання міст, селищ та сіл.

2. Для зберігання великих об’ємів питної та технічної води у сільському господарстві та на промислових підприємствах.

3. Як ємності для безпечного та тривалого зберігання патоки та олії на підприємствах, що займаються переробкою цукрових буряків та соняшника.

4. Як резервуари з водою у системах пожежної безпеки промислових підприємств, окремих будівель та споруд.

5. Для зберігання у великих обсягах КАС (карбамідно-аміачних сумішей), інших рідких мінеральних добрив, слабоагресивних складів та кислот.

Модульні металопластикові резервуари широко застосовуються як басейни для розведення та вирощування різних видів риб, мідій та раків.

З яких елементів складається конструкція модульного резервуару


Конструкція модульного резервуару складається з декількох елементів, що забезпечують конструктивну міцність, герметичність ємності та захист рідин від негативного впливу сонячних променів і опадів:

1. Бетонна основа, мінімальна товщина — 40 см. Вона повинна виступати за діаметр резервуару на 20-40 см. Роль основи може виконувати стрічковий фундамент.

2. Каркас. Як основа конструкції для невеликих ємностей об'ємом до 100 м3 використовуються рівні металеві листи. Для будівництва резервуарів більшого об’єму застосовуються сталеві оцинковані гофровані листи завтовшки 1-4 мм. Матеріал дуже міцний та має антикорозійні характеристики. Це значно посилює конструкцію та збільшує термін її експлуатації.

3. Герметизуюча резервуар мембрана з поліпропілену чорного кольору. Це УФ-стабілізований матеріал завтовшки 0,6-0,75 мм, сертифікований для зберігання харчових продуктів та питної води.

4. Обв'язка — оцинкована труба з різьбою та гайками, діаметр — 32-250 мм.

5. Дах. Може виготовлятися із двох матеріалів: оцинкованого металу або пластику (поліпропілену, ПВХ).

6. Варіанти комплектації: обладнання для заливання, зливання, переливання рідин. Можуть додатково встановлюватися сходи, датчики рівня, мірні шкали, насоси, вентиляційні патрубки, крани, поплавці та інші елементи.

Якщо в процесі експлуатації модульного металопластикового резервуара потрібно максимально знизити теплові втрати, то ємність може утеплюватися і комплектуватися обладнанням для підігріву рідини, що зберігається взимку.

Види модульних резервуарів

Залежно від конструктивних особливостей, комплектації та призначення, пропоновані нашою компанією модульні резервуари можна поділити на 4 типи:

1. Наземні ємності без даху. Призначаються для сезонного застосування на вулиці або усередині приміщень.

2. Наземні резервуари із пластиковим дахом. Також призначаються для експлуатації всередині приміщень чи сезонного застосування на вулиці.

3. Наземні ємності з металевим дахом цілорічної форми для експлуатації на вулиці.

4. Підземні резервуари з металевим дахом та утепленням, призначені, в основному, для зберігання великих обсягів води в системах пожежогасіння.

Переваги модульних металопластикових резервуарів


Основні переваги модульних резервуарів - конструктивна міцність, практичність та зручність експлуатації. Варто також відзначити інші переваги наших ємностей:

• Тривалий термін служби. На всі види модульних ємностей надається гарантія якості - 5 років. Потенційний термін експлуатації - 25 років і більше.

• Доступна ціна. Вартість пропонованих нашою компанією модульних резервуарів у 2-3 рази нижча за ціну аналогічних за конструкцією та об’ємом ємностей інших виробників.

• Якість та стійкість матеріалів виготовлення. Для створення каркасів використовуєється оцинкована якісна сталь. Це забезпечує високу конструктивну міцність ємностей, виключає руйнування металу під впливом корозії та збільшує термін експлуатації резервуарів. Мембрани виготовляються із поліпропілену. Матеріал сертифікований для зберігання питної води та харчових рідин. Пластик витримує негативну дію кислот, слабоагресивних речовин. У ємностях можна зберігати розігріту до 110 °C воду.

• Простота монтажу, демонтажу та транспортування. Конструкції монтуються протягом 1-21 дня (залежить від об’єму та комплектації). Легко розміщуються навіть у важкодоступних місцях і всередині приміщень. Ємності легко і швидко розбираються, займають мало місця в розібраному вигляді. Їх легко транспортувати вантажним транспортом без застосування спецтехніки.

• Конструктивна міцність. Резервуари витримують велике вітрове навантаження (до 45 м/с). Не руйнуються під час смерчів, ураганів та землетрусів.

• Широкий асортимент типорозмірів (близько 400 моделей) та об'єму: від 18 м3 до 1219 м3 (підземні ємності) та від 18 м3 до 4177 м3 (надземні резервуари).

Модульні металопластикові резервуари комплектуються на замовлення різним додатковим обладнанням. Залежно від побажань замовників та потреб технологічних процесів у будь-яких місцях резервуарів монтуються вхідні/вихідні/зливні отвори різних діаметрів. Конструкції комплектуються датчиками рівня рідини, зовнішніми сходами, утеплюються. Додатково можуть встановлюватися ТЕНи для підігріву рідин та інше обладнання.

Сфери застосування модульних резервуарів:

• системи пожежної безпеки — для зберігання достатніх для гасіння пожеж об’ємів води;

• зберігання та реалізація КАС (карбамідно-аміачних сумішей);

• системи водопостачання населених пунктів;

• зберігання патоки та олії на промислових підприємствах;

• як ємності для акумулювання та зберігання великих запасів води;

• системи очищення каналізаційних стоків та забруднених вод;

• басейни для розведення та вирощування риби, раків та мідій.

Утеплення та комплектація резервуарів обладнанням для підігріву рідин взимку


Для зниження теплових втрат при експлуатації ємностей взимку резервуари утеплюються та комплектуються обладнанням для підігріву рідин. На оцинкований каркас зсередини наклеюється мінеральна вата щільністю від 80 до 110 кг/м3 та товщиною від 50 до 140 мм. Шар утеплювача накривається геотекстилем, після чого встановлюється мембрана.

Для підігріву рідини в зимовий період ємність комплектується ТЕНами, датчиками температури та автоматичною системою керування. При зниженні температури навколишнього середовища до + 1 °C система управління автоматично включає ТЕНи. Після підігріву води або іншої рідини до встановленої температури датчики передають інформацію системі керування, яка вимикає теплові кабелі.

Зацікавила наша пропозиція? Бажаєте отримати більше інформації про матеріали виготовлення, характеристики та призначення модульних металопластикових резервуарів? Надішліть заявку на консультацію через форму зворотного зв'язку на сайті, зателефонуйте або напишіть нам. Ми зв'яжемося з Вами будь-яким зручним способом і відповімо на всі питання.