Ecosoft Robust - системи зворотного осмосу для ХоРеКа

Ecosoft Robust – це ефективна система зворотного осмосу, що базується на оригінальному конструкторському рішенні. Її відмінні якості – компактність, високопродуктивне очищення води, що переважає за результатом інші системи побутового зворотного осмосу.

Це один з інноваційних винаходів, нещодавно представлених компанією Ecosoft (світовий лідер, що спеціалізується на виробництві матеріалів та обладнання для очистки води та підготовці водоочисних споруд). Надзвичайна результативність та швидкість фільтрації робить системи Ecosoft Robust оптимальними для розміщення у готелях, ресторанах, барах, кафе.

Переваги системи

 1. Економія на обслуговуванні дорогого обладнання завдяки тому, що не утворюється накип.
 2. Обладнання працює довше, бо має вищий ступінь захищеності від поломок.
 3. Напої, приготовані на очищеній воді, зберігають природний смак та гарний аромат.
 4. Висока продуктивність дозволяє використовувати фільтри зворотного осмосу у великих закладах, ресторанно-готельних комплексах.

Головні якості установки

Система Robust має переваги, які суттєво відрізняють її від більш ранніх моделей. Компанія Ecosoft вдосконалила робочі характеристики обладнання, зробила його користування максимально комфортним. Конструкція фільтру зворотного осмосу Ecosoft Robust базується на головних принципах:  

 • просте підключення;
 • легка заміна картриджів;
 • надшвидка фільтрація;
 • ефективність очищення води;
 • компактність установки;
 • захист внутрішнього механізму завдяки міцному металевому корпусу;
 • стильний дизайн;
 • доступність та оперативність отримання інформації щодо стану системи та етапів її роботи.

Особливості використання Ecosoft Robust

На відміну від стандартних установок, інноваційна система зворотнього осмосу Ecosoft Robust дуже компактна, тому може розміщуватися і під мийкою, і на відкритих поверхнях. Менші розміри дозволяють розміщувати обладнання на кухнях та барних стійках закладів громадського харчування.

Це також економне рішення для кав’ярень, оскільки продуктивність дуже висока. Відвідувачі завжди матимуть свіжий духмяний чай та каву навіть у часи пік, коли гостей більше, ніж зазвичай. Крім того, очищена вода значно покращить смак улюблених напоїв та підкреслить їхній природний аромат.

Принцип роботи Ecosoft Robust:

Робочий процес ділиться на 3 головні етапи:

 1. Попередня очистка;
 2. Зворотній осмос із додатковою фільтрацією;
 3. Постфільтрація.

Попередня очистка включає два ступені очистки води. Спочатку вода проходить через перший картридж, зроблений зі спіненого поліпропілену. Тут видаляються крупні частинки механічних домішок (іржі, піску, іншого бруду).

Далі вода проходить крізь інноваційну систему зворотноосмотичних ступенів очищення. В неї входять три мембрани, кожна з яких має захист у вигляді власного корпусу. Вони встановлені паралельно одна одній, продуктивність кожної дуже висока – 15,9 л/год. Це етап, на якому концентрат не йде на викачку, а пропускається крізь третю мембрану. Тут вона проходить додаткову фільтрацію, потім змішується з перміатом, який отримано після проходження перших двох мембран. Концентрат видаляється у каналізаційні стоки.

На етапі постфільтрації якості води значно поліпшуються, і за смаком вона наближується до чистоти джерельної води. Видаляються будь-які сторонні запахи, тому це ідеальний варіант для приготування гарячих та холодних напоїв.

Основні технічні показники:

 • продуктивність до 1440л/добу,
 • робочий тиск: 2-5 бар,
 • ресурс картриджів попередньої очистки – до 8000л,
 • ресурс мембрани – до 24000 л,
 • максимальна температура води – 30 C,
 • потужність – 80 Вт,
 • струм – 220 В, 50 Гц,
 • підключення – різьбове 1/2".

Наші спеціалісти допоможуть вибрати систему зворотного осмосу з фільтрами саме для ваших цілей. Для отримання безкоштовного аналізу води або консультації по вибору системи зворотного осмосу звертайтеся до наших спеціалістів за формою, поданою нижче. Телефонуйте: допоможемо у будь-яких питаннях очищення води та покращення її смакових якостей.