Системи водопідготовки

Очищення води для промислових котлів та парогенераторів

Попередня хімводопідготовка котельні дозволяє зробити воду м'якше, очистити її від різних домішок і хлору. Це підвищує ефективність роботи котельні та збільшує експлуатаційний термін обладнання.

Системи водоочистки для харчових підприємств

Обов'язкове практично у всіх технологічних процесах очищення води для технологічних процесів виробництва харчових продуктів – запорука високої якості і безпеки товарів.

Рішення по водоочистці для текстильних виробництв

Залежно від виробничих завдань, технологічних процесів і оброблюваних волокон, до якості і кількості води висуваються певні вимоги. Часто при промисловій водопідготовці на текстильних підприємствах потрібні демінералізація та пом'якшення води (видалення сполук магнію і кальцію).

Рішення по очищенню води для фармацевтичної галузі

Оброблена в процесі промислового водоочищення вода може використовуватися в різних технологічних процесах фармацевтичної галузі в якості енергоносія або базової сировини для виробництва лікарських препаратів.

Рішення по очищенню води в хімічній промисловості

Після очищення води на виробництві, вона застосовується як компонент або сировина для виробництва хімічних речовин: цілого ряду кислот, водню та ацетилену.

Водопідготовка і очищення води на автомийках

Надання послуги мийки автомобіля передбачає використання різних спеціальних миючих засобів та великої кількості води. Для того щоб на поверхнях автомобілів не залишалися розводи, плями, а лакофарбове покриття кузова машини після мийки виглядало ідеально, потрібне промислове водоочищення використовуваної води.

Чиста вода в готелях і ресторанах

У готелях, ресторанах та кафе вода повинна бути ідеально чистою. Тому для технічних потреб, наприклад, миття посуду, вона підлягає попередньому очищенню. А для приготування готових страв в готелях, ресторанах та кафе вода повинна піддаватися тонкому або осмотичному очищенню.

Рішення по водоочистці для водоканалів

У процесі промислового водоочищення, вода, що згодом подається по системах централізованого водопостачання населених пунктів, очищується у відповідності з вимогами стандартів якості та санітарно-гігієнічних норм.

Системи для очищення води у новобудовах

Чиста вода забезпечує безперебійну та ефективну роботу котельних установок, підвищує ефективність і експлуатаційний термін опалювального та сантехнічного обладнання. У новобудовах та ОСББ промислова очистка дозволяє отримувати питну воду, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам і повністю безпечна для здоров'я людей.

Очищення води на спиртових заводах

Компанія «ЗІКО» розробляє і впроваджує рішення для ефективного очищення води на спиртзаводах з використанням сучасних промислових фільтрів для води. Наше обладнання дозволяє ефективно видаляти будь-які забруднення, знижувати жорсткість і загальну мінералізацію вихідного середовища.

Очищення води для енергетичної промисловості

На сьогоднішній день чималою популярністю при водопідготовці ТЕЦ користуються системи мембранного фільтрування на основі принципу нанофільтрації та зворотноосмотичної технології.