фото промислового фекального насоса

Фекальні промислові насоси

Сучасні поверхневі промислові фекальні насоси мають високу продуктивність. Їх потужність і здатність до самовсмоктування дозволяють осушувати резервуари і вигрібні ями, відкачуючи з глибини забруднені довгими волокнами і великими включеннями рідини і фекалії.
насос високого тиску, промисловий, фото

Види промислових насосів високого тиску

Як невеликі заглибні, так і значні за розмірами багатоступінчасті підвищуючі промислові водяні насоси високого тиску здатні перекачувати рідини під певним напором. Сфера застосування подібного обладнання різноманітна і залежить від його потужності і конструктивних особливостей.
промислові глибинні насоси, фото

Як вибрати промисловий глибинний насос

Занурювальні промислові глибинні насоси призначаються для подачі води в системи водопроводів під певним тиском. Від побутових моделей цей тип обладнання відрізняється можливістю перекачувати середовище на велику висоту напору і продуктивністю. Такі характеристики занурювальних промислових глибинних насосів забезпечують потужні 3-фазні електродвигуни і багатоступінчасті конструкції.
фото, промисловий консольний насос

Промислові насоси консольного типу

Застосовувані на різних підприємствах промислові консольні насоси призначаються для транспортування чистих або малозабруднених рідин. У цих середовищах не повинно бути механічних включень. Максимально допустима концентрація абразивних речовин в перекачуваних моноблоковими консольними насосами середовищах повинна бути менше 0,1%, розмір забруднень – не більш 0,2 мм.
фото, циркуляційні насоси для промислових підприємств

Циркуляційні насоси для підприємств

Основне призначення промислових циркуляційних насосів – примусове транспортування теплоносіїв або рідин по трубопроводах. Ці агрегати комплектуються роторами «мокрого» типу, тобто, вони поміщаються в робоче середовище. Завдяки цьому всі рухомі частини циркуляційних насосів для підприємств змащуються.
фото, промисловий поверхневий насос

Види і типи поверхневих промислових насосів

Різні моделі промислових поверхневих насосів призначаються для перекачування великих об'ємів рідин з відповідними характеристиками або води. Такі насоси встановлюються над поверхнею рідини або води і діляться на кілька типів.
фото промислової КНС

Типи промислових насосних станцій

Компанія «ЗІКО» реалізує з доставкою по Україні широкий асортимент промислових каналізаційних насосних станцій для різних сфер застосування. Все обладнання відповідає вимогам сучасних стандартів якості. Ми також реалізуємо якісні фільтри для води, системи зворотного осмосу і надаємо послуги з проектування, розробки, комплектації та монтажу систем водоочистки та водопідготовки.

Розсилка