kingspan biodisc

Система біологічного очищення стічних вод Kingspan BioDisc®

Kingspn має понад 60 років досвіду в розробці та виробництві ефективних і надійних комерційних систем очищення стічних вод, які поставляються по всьому світу...
фото, система для харчової промисловості

Системи очищення промислових стічних вод для підприємств

Очи́щення промислових стічни́х вод актуальне питання сучасності майже для будь-якого виробничого підприємства. Основною ціллю даних систем є видалення певних речовин, які перешкоджають відведенню цих вод у водні об'єкти відповідно до законодавства України або використання їх у виробничому водопостачанні замість свіжої води.
фото, очищення стічних вод після переробки м'яса

Очищення промислових стічних вод в м'ясопереробній галузі

Компанія «ЗІКО» пропонує готові комплексні рішення для очищення промислових стоків підприємств м'ясопереробної галузі. Ми постачаємо обладнання для водоочищення та водопідготовки по всій Україні.
фото, очищення стічних вод молокопереробних підприємств

Очищення промислових стічних вод у молочній галузі

Компанія «ЗІКО» пропонує підприємствам Львова та України комплексні рішення для очищення промислових стоків після виробництва молочної продукції. Устаткування виготовляється за новітньою запатентованою технологією, що дозволяє мінімізувати енерговитрати.
фото, очищення стічних вод після танення снігу і дощу

Рішення по очистці зливових стоків

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує підприємствам житлово-комунального господарства комплексні системи для очищення зливових стічних вод «RAIN». Ми також реалізуємо за доступною ціною, з доставкою по всіх регіонах України, фільтри для води, системи зворотного осмосу та інше обладнання для водопідготовки та водоочищення.
фото, комплексна біологічна очистка води

Біологічна очистка стоків на підприємствах

Комплексна система очищення виробничих стічних вод «ЗІКО» забезпечує зниження концентрації забруднень в середовищі до відповідних нормативним документам показників. Після очищення, воду можна використовувати для технічних потреб, скидати у водойми або грунт.
фото промислового жировловлювача що вкопується

Промислові жировловлювачі для підприємств

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує широкий асортимент якісних і недорогих промислових жировловлювачів для підприємств різних галузей. Ми проектуємо, розробляємо і укомплектовуємо системи для очищення води відповідно до потреб технологічних процесів замовників. Компанія також пропонує з доставкою по Львову і Україні якісні фільтри для води, зворотноосмотичні мембрани і готові рішення для водоочищення та водопідготовки.
фото установки для знезараження стоків

Методи знезараження стоків

Крім видалення різних домішок застосовуються методи знезараження стічних вод, які дозволяють очищати відпрацьоване середовище від патогенної мікрофлори. Ці мікроорганізми — причина цілого ряду захворювань.
фото установки для механічного очищення стоків

Механічне очищення промислових стоків

У процесі механічної очистки стічних вод з середовища відокремлюються тверді і зважені частинки. Це попередній етап підготовки стоків до скидання або повторного використання, в процесі якого середовище готується до біологічної або фізико-хімічної очистки.
фото установки для видалення нафтопродуктів з стічних вод

Очистка промислових стічних вод від нафтопродуктів

Інжинірингова компанія «ЗІКО» реалізує готові рішення для очищення води від нафтопродуктів для підприємств Львова та інших регіонів України. Ми також пропонуємо широкий асортимент фільтрів, систем зворотного осмосу і іншого устаткування для якісного водоочищення.
foto-ochyshchennya-stichnykh-vod-spyrtzavodu-yak-provodytsya

Очищення стічних вод на спиртових заводах

Більше 27 років ми проектуємо, розробляємо, виробляємо і встановлюємо обладнання для очищення стічних вод спиртозаводів, промислових підприємств, багатоквартирних і приватних будинків. Кваліфікований персонал,

Розсилка