Сучасний ІТ офіс компанії SoftServe у м.Львів

Очищення всієї вхідної води в сучасному IT офісі компанії SoftServe у Львові

SoftServe – це провідна українська ІТ-компанія, яка надає консультаційні послуги у сфері цифрових технологій та розробляє програмне забезпечення для бізнесу. SoftServe вважається однією з найбільших компаній по розробці програмного забезпечення у Східній та Центральній Європі і входить у ТОП-3 найбільших аутсорсингових компаній України.

Для своїх клієнтів компанія забезпечує: інноваційність, швидкість та якість виконаної роботи. SoftServe успішно реалізували понад 10 000 проектів по усьому світу. На сьогодні компанія налічує 50 сучасних та модернізованих ІТ-офіси у 11-ти країнах світу, де працюють більше ніж 8 000 працівників. Головні офіси знаходяться у Львові та Остіні (США). 

Забудовники офісного комплексу по вул. Стрийській, де розташовується один з головних офісів SoftServe, звернулися до компанії «ЗІКО» з потребою проаналізувати якість води, підібрати та встановити сучасні системи водоочистки і водопідготовки, які будуть гарантувати високу якість очищеної води для працівників компанії.

Проаналізувавши наявну якість води на об’єкті, необхідні об’єми споживання та продуктивність, інженерно-технічний відділ компанії «ЗІКО» розробив оптимальне рішення по водоочистці для даної будівлі. 

Інженерне рішення включає:

  1. Систему комплексної очистки води на базі фільтруючого матеріалу Ecomix, яка підходить для очищення води з високим вмістом заліза, солей жорсткості та інших органічних сполук.
  2. Високопродуктивну систему зворотного осмосу, яка очищає воду від найдрібніших домішок та робить її придатною для споживання. Ця система вважається однією з найефективніших, оскільки здатна видалити до 99% усіх домішок.
  3. Накопичувальні пластикові ємності для безперебійного водопостачання. Завдяки спеціально підібраному кольору матеріалу, з якого виготовляються ємності, вода довше залишається придатною для споживання.
  4. Насосне обладнання німецького виробника Wilo, яке вирізняється тривалим терміном роботи, низькими експлуатаційними витратами та адаптоване до сучасних автоматизованих систем управління.

Спеціалісти компанії «ЗІКО» регулярно здійснюють контроль над поставленим обладнанням та періодично замінюють мембрани у системах зворотного осмосу.

Окрім успішно реалізованого рішення по підбору та встановленню водоочисних систем в офісному комплексі по вул. Стрийській, компанія «ЗІКО» встановлює питні фільтри для води майже усіх Львівських офісів компанії SoftServe. Не у всіх офісах компанії була потреба реалізації складного рішення по водоочистці, тому інженери компанії встановили компактні системи зворотного осмосу у кожному офісі, тепер весь персонал компанії SoftServe у Львові може користуватися питною водою, яка відповідає європейським нормам якості.

Маєте питання по очищенню питної води в Вашому офісі? Зв’яжіться з нами за наявними контактами і ми дамо відповіді на усі запитання та допоможемо підібрати систему для очищення води саме для Вас!