Vertogrand Juice - Виробництво концентрованих соків

Очищення води для виробництва соків у м.Ірпінь

Vertograd Juice – українська компанія, що спеціалізується на виробництві концентрованих фруктових та овочевих соків і пюре. До складу компанії входять три великих переробних заводи, розташованих у Київській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, з виробництва соків прямого віджиму, фруктових пюре і заморожених овочів і фруктів. Основним принципом роботи Vertograd Juice є якість, контроль та безпека власного виробництва, адже частина продукції йде на експорт у країни ЄС, Азію, США та інші. На кожному етапі виробництва соків і пюре використовується вода різних ступенів очистки. Особливістю Vertograd Juice, що і відрізняє їх від інших – це наявність власних плантацій, найбільша з них – яблучна, яка має 250 га, де вони і вирощують овочі і фрукти для своїх соків.

Для виробництва соків використовується велика кількість води під час усього виробничого процесу. Правильно очищена вода для виробництва – запорука якісної продукції. На жаль, якість води часто залишає бажати кращого. Тому на великих харчових підприємствах передбачається установка систем по очищенню стічних вод для виробничих процесів. Такі системи очищають воду від солей твердості, заліза, нітратів, сульфатів, сірководню та інших шкідливих домішок. Для кожного підприємства розробляються індивідуальні системи для очищення води. 

Географія експорту продукції весь час збільшується і з’являється потреба відповідати все новим і новим нормам, тому компанія Vertograd Juice поставили для себе за мету досягти високих стандартів якості своєї продукції. 

Саме тому Vertograd Juice звернулися до компанії «ЗІКО» з потребою відновлення виробництва на ще одному спеціалізованому заводі для підбору якісної системи очищення води. Очищення води включало і потреби для технологічного процесу (парогенератори для виготовлення сокових концентратів) і потреби опалення, для мінімізації витрат та підвищення терміну експлуатації обладнання. 

Спеціалісти «ЗІКО» побували на заводі, провели безкоштовний аналіз води та розробили індивідуальне рішення з використанням сучасних систем водопідготовки для очистки стічних вод для великих виробничих процесів.

Для виконання даного інженерного рішення на заводі було виготовлено та встановлено спеціалізоване очисне обладнання, а саме:

1. Промислова система зворотного осмосу Ecosoft MO 9 MAXI з продуктивністю 30 м.куб./годину. Це сучасний і ефективний спосіб очистки води на підприємствах. Система може видалити до 99% усіх домішок, що може гарантувати хороший смак води і як наслідок відмінний кінцевий продукт виробництва.

2. Система комплексної водопідготовки для попередньої очистки до осмосу. Дана система підходить підприємствам, де вода має високий вміст солей, заліза та інших органічних домішок. Ця система відрізняється від своїх аналогів тим, що очищення проходить лише в один етап.

3. Реконструкція вузла хімводопідготовки для парової котельні. Дозволяє мінімізувати вміст солей, збільшує продуктивність та термін експлуатації парогенераторів.

4. Насосне обладнання Wilo для обробки та відведення стічних вод. Перевагою використання даного насосного обладнання є невеликі розміри, тривалий термін служби та німецька якість.

Спеціалісти компанії «ЗІКО» регулярно займаються обслуговуванням даного обладнання та періодично замінюють мембрани у системі зворотного осмосу.

Якщо Вас зацікавила реалізація даного проекту чи залишились питання? У вкладці «Контакти» можете написати чи зателефонувати нам і кваліфіковані спеціалісти дадуть відповіді на усі запитання і допоможуть підібрати систему для очищення води саме за Вашими потребами.