ТзОВ «Птахокомплекс «Губин»

Система очищення води для ТзОВ «Птахокомплекс «Губин»

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» – підприємство, що спеціалізується на вирощуванні птиці, виробництві та реалізації м’яса птиці. ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» входить до агропромгрупи «Пан Курчак». Всі підприємства Агропромгрупи розташовані на території Волинської області, що дозволяє контролювати виробництво своєї продукції та вносити зміни на кожному етапі виробництва. До складу Агропромгрупи входять підприємства, що спеціалізуються на: вирощуванні зернових культур, виробництві та реалізації кормів, інкубації курчат-бройлерів, виробництві м’яса птиці, вирощуванні свиней та переробці м’яса свинини і виробництві ковбасної продукції.

До складу ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» входить 6 діючих птахоферм, які розташовані у 4 районах Волинської області. Кожна ферма обладнана сучасним устаткуванням провідних світових виробників. Процес вирощування курчат-бройлерів максимально автоматизований, контроль виробничих процесів здійснюється за допомогою комп’ютерного обладнання. Асортимент підприємства налічує понад 40 позицій в охолодженому та замороженому стані. Під час виробничого процесу м’ясо птиці проходить серію послідовних виробничих операцій, що забезпечує максимальне збереження свіжості та смакових якостей продукту.

Продукція ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» відповідає усім міжнародним стандартам якості, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів, частина замороженої продукції йде на експорт у понад 50 країн Європи, Азії та Африки.

В процесі збільшення обсягів виробництва керівництво птахокомплексу звернулось до Компанії «ЗІКО» для проведення аналізу води, підбору та встановлення промислових систем очищення води

Особливістю даного проектного рішення є підбір систем для очищення холодної води (близько 1 градусу Цельсія). Холодна вода вкрай рідко може бути очищеною за допомогою систем фільтрації води, оскільки ефективність хімічних реакцій суттєво знижується, вже не говорячи про ризики виходу обладнання з ладу. З іншого боку енергозатрати на підігрів води в великих об’ємах суттєво збільшили б операційні витрати.

Спеціалісти Компанії «ЗІКО» побували на підприємстві, провели аудит існуючого обладнання та аналіз вхідної води. Для розробки рішення інженерами та хіміками компанії «ЗІКО» були проведені власні дослідження по рівню фільтрації холодної води різними способами та розроблене індивідуальне інженерне рішення по очищенню холодної води ТзОВ  «Птахокомплекс «Губин» без її попереднього підігріву.

На підприємстві спеціалістами компанії «ЗІКО» була використана наступна технологія очистки води: 

Перший ступінь – очищення води від механічних домішок, піску, іржі на дискових фільтрах, рейтинг фільтрації 130 мкм.

Другий ступінь – комплексне очищення води від солей твердості, органічних домішок, сполук заліза, марганцю та амонію із застосуванням універсальної установки очищення води.

Третій ступінь – обеззараження води за допомогою УФ знезаражувача.

Сервіс-інженери компанії «ЗІКО» в межах сервісної угоди здійснюватимуть регулярний огляд та контроль роботи встановленого обладнання.

Якщо Вас зацікавила реалізація даного проекту чи залишились додаткові питання,  Ви можете зв’язатися з нами за наявними Контактами і наші менеджери дадуть відповіді на усі Ваші запитання та допоможуть з вибором систем очистки води згідно Ваших параметрів.