Кормотех - харчування для домашніх тварин

Очищення води для виробництва кормів для тварин, Львівська область

Kormotech – відома міжнародна компанія з України, що виготовляє різноманітні корми для домашніх улюбленців. Серед брендів цієї компанії усім відомі Opti Meal, Клуб 4 Лапи, Гав та Мяу. Компанія Kormotech є лідером на ринку України за обсягами реалізації та входить у ТОП-70 виробників кормів у світі. Асортимент компанії налічує близько 650 видів продукції. Усі рецептури розроблені за унікальною технологією. На сьогодні компанія налічує три потужних заводи з виготовлення кормів. За останні роки продукцію Kormotech купували у 38 країнах світу.

 

Kormotech звернулась до компанії «ЗІКО» з потребою промислової очистки води для виробничого призначення. Були поставлені жорсткі вимоги по якості води, які гарантували б високу якість продукції, оскільки частина продукції експортується закордон та вимагає складної сертифікації. 

Компанія «ЗІКО» спроектувала рішення виходячи з існуючої якості води, з врахуванням продуктивностей джерел водопостачання та розробила оптимальне технічне рішення по фільтрації води.

Рішення компанії «ЗІКО» включає:

1. Промислову систему зворотного осмосу Ecosoft, яка дозволяє отримати досконало очищену воду;

2. Станції мінералізації очищеної води, які корегують мінеральний склад під індивідуальні виробничі потреби;

3. Пластикові ємності УкрХімПласт на 0,5 м3 для гарантії постійного водорозбору очищеної води.

Компанія «ЗІКО» регулярно займається обслуговуванням даного проекту, зокрема промивкою мембран систем зворотного осмосу, корегуванням налаштувань обладнання. До речі, наші сервіс-менеджери пропонують заключення постійної сервісної угоди на обслуговування.

Якщо Вас зацікавив даний проект, можете звязатись з нами за доступною інформацією у розділі «Контакти», наші менеджери дадуть відповіді на усі Ваші запитання.