Проект по очищенню води для ВНЗ МВС України

З проблемою очистки води ми стикаємося не лише в приватних будинках, квартирах та на промислових підприємствах, а ще й у навчальних закладах, де чиста вода також необхідна. Багато вітчизняних навчальних закладів використовують воду, що тече у міських водопроводах або постачається зі свердловин і є не придатною для споживання. На ній готують їжу, її п’ють, а також використовують для гігієнічних та господарських потреб. 

В компанію ЗІКО надійшов запит по очищенню води для одного з ВНЗ МВС України. Проаналізована вода мала понаднормовий вміст солей твердості та заліза. Особливістю цього проекту стало те, що реконструкцію водоочисних споруд фінансує Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, яке тісно співпрацює з цим ВНЗ.

Ми в ЗІКО майже щомісяця реалізуємо інженерні рішення для вітчизняних шкіл і вже маємо досвід підготовки води найвищої якості. Завдяки такому підходу учні, студенти, викладачі, вчителі мають доступ до чистої, питної води. 

За підтримки уряду США та Посольства США в Україні компанією ЗІКО повністю було розроблено та реалізовано масштабний проект по очистці питної та господарської води. Інженери компанії побували у навчальному закладі, провели аналіз вихідної води у власній лабораторії та розробили комплексне індивідуальне інженерне рішення по очистці води. 

Рішення від ЗІКО включає:

Проточні фільтри грубого механічного очищення води (130 мкм), які затримують крупні забруднення та продовжують термін служби подальшого фільтраційного обладнання;

Проточні фільтри дрібнофракійні для механічного очищення решти дрібних забруднень та підготовки води до комплексного очищення;

Системи комплексного очищення господарсько-побутової води, які дозволяють видалити з води солі твердості, залізо, амоній та відповідно приводять воду до норм господарсько-побутового використання. Така вода значно збільшує термін експлуатації систем опалення, роботу сантехнічних приладів, захищає їх від накипу та засмічень.

Після цього вода поступає на фільтри сорбційного очищення, які гарантують відсутність у воді хлору та хлорорганічних сполук.

В кінці вода надходить на високопродуктивні системи зворотного осмосу для очищення питної води, які доочищають воду від усіх домішок і бактерій та роблять її придатною для вживання. У системі зворотного осмосу використовуються напівпроникні мембрани, які здатні затримати навіть найдрібніші частинки. Ця технологія очищення води забезпечує високу ефективність (близько 99,5%) при невеликих витратах. 

Для гарантій безпеки води, відсутності вірусів та бактерій система доукомплектована УФ-знезаражувачем, який, пропускаючи ультрафіолетові промені крізь воду, нейтралізує більшість відомих бактерій та вірусів.

Усе рішення по очищенню води також доукомплектовано обладнанням, яке гарантує безперебійне водопостачання та резервний запас води на випадок відключень. А саме:

Насосні станції німецького виробництва Wilo для передачі очищеної води. Ці насоси характеризуються великою потужністю, тривалим терміном служби і відносно невеликими розмірами, що робить їх дуже затребуваними на великих підприємствах.

Пластикові накопичувальні ємності для накопичення очищеної води. Завдяки спеціально підібраному матеріалу, з якого виготовляються ємності, вода довше залишається придатною для споживання.

Наша команда особисто проводила монтаж та пусконалагоджувальні роботи, щоб гарантувати високу якість кінцевого результатів. Завдяки успішно реалізованому рішенню ще один навчальний заклад може не турбуватись про безпечність води, яку вживають його вихованці. Компанія ЗІКО постійно здійснює контроль роботи систем очищення води та регулярно проводить сервісні роботи для гарантії високої якості.

Якщо у Вас залишились додаткові питання чи потрібна консультація з приводу індивідуального підбору систем очистки води зателефонуйте нам за наявними контактами і наші менеджери Вам допоможуть підібрати системи очистки води по індивідуальних параметрах.