Дата: 18 Лип 2017

Категорія: Очищення води ,

Водоочистка та водопідготовка

Компанія «ЗІКО» вже більше 20 років займається питаннями побутової та промислової водопідготовки. Головним завданням обладнання для водопідготовки є зниження жорсткості води, шляхом іонного обміну з компонентами, які заміщують іони кальцію і магнію. Спеціальні фільтри у поєднанні з насосами для води та ємностями дозволяють нам розробити ефективне інженерне рішення з водопостачання якісної води. 

На сьогоднішній день якість води при використанні звичайного центрального водопостачання є далеко не ідеальною. В її складі можна знайти  тверді частки і безліч домішок. Щоб вирішити дану проблему  необхідне встановлення системи водоочистки та водопідготовки. Системи водоочистки та водопідготовки здійснюють процеси обробки води, які поліпшують її якісні характеристики. Встановивши систему водопідготовки Ви позбудетесь:

  • різноманітних домішок, а також глини та піску ;
  • шкідливих речовин та хімічних сполук.
  • надмірної жорсткості води;
  • неприємного запаху води.

Якісне рішення з водопідготовки може включати декілька етапів. В нього входять механічні фільтри для води, які видаляють тверді частки і механічні домішки, системи пом’якшення води, які видаляють кальцій та магній (накип), а також системи знезалізнення, які ефективно працюють проти підвищеного вміста заліза (помаранчевої води).

Компанія ЗІКО використовує сучасне обладнання для водопідготовки, яке очищає воду за допомогою різних фільтруючих матеріалів в залежності від типів забруднень. Наприклад, фільтри на базі фільтруючого матеріалу Ecomix для пом`якшення та видалення заліза,  фільтри для видалення сірководню та знезалізнення води Centaur, вугільні фільтри та для видалення хлору Filtrasorb300 тощо. Водночас компанія пропонує знезаразити воду за допомогою сучасних систем ультрафіолетової фільтрації та систем зворотнього осмосу.


Без використання ефективних систем водопідготовки, при експлуатації систем опалення, буде утворюватися накип, який перешкоджатиме ефективній тепловіддачі, збільшуючи втрати електроенергії до 50%. Отже, для безперебійної, тривалої та економічної роботи опалювальної установки, необхідно перш за все встановити системи пом’якшення води. Підбір обладнання з водопідготовки для котелень та систем опалення – це складний процес, який потребує врахування ряду нюансів, які можуть прямо і побічно вплинути на ефективність роботи систем опалення. 

Запропоновані фільтри і системи для водопідготовки очистять вашу воду від усіх небажаних та шкідливих речовин. Після проведення безкоштовного хімічного аналізу води, ми зможемо прийняти рішення, який саме тип фільтру гарантуватиме вам її ефективне очищення. Тісна співпраця з виробниками систем водопідготовки, а також багаторічний досвід професіоналів допоможуть Вам обрати найкращий та найвигідніший  варіант.

Залишити коментар


Ваш коментар буде опубліковано протягом 24 годин

Коментарі


Розсилка