Pedrollo - італійське насосне обладнання

Компанія “ЗІКО” є офіційним дистриб’ютором компанії Pedrollo і здійснює сервіс та обслуговування насосного обладнання цієї марки.

Нашим клієнтам ми пропонує вихрові, дренажні, свердловині, відцентрові та інші насоси компанії Pedrollo, а також станції для відкачування води. Дане обладнання може використовуватися в сільському господарстві, сфері ЖКГ, для індустріальних та побутових потреб. На всі промислові та побутові насоси для води ми даємо гарантію на 2 роки з моменту придбання.Компанія Pedrollo була утворена в Італії в 1974 році. Сьогодні насосне обладнання та інша продукція компанії Pedrollo представлена на ринках більш ніж 160 країн світу. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво насосного і теплотехнічного обладнання. Асортимент продукції, представленої на ринку, перевищує 150 різновидів, у тому числі насоси поверхневі, свердловині, каналізаційні тощо.

Спектр інженерних рішень компанії ЗІКО з використанням насосного обладнання Pedrollo охоплює водночас побутовий та промисловий сектори. Окрім стандартного насосного обладнання ми здійснюємо підбір, виготовлення та встановлення специфічного насосного обладнання відповідно до потреб клієнта.

Компанія ЗІКО здійснює монтаж та сервісне обслуговування насосного обладнання Pedrollo. Ми маємо 5 постійно діючих монтажних бригад, які володіють значним досвідом обслуговування насосного обладнання Wilo, Pedrollo, Speroni, тощо. 

Наша сервісна служба працює 24/7, що дозволяє оперативно ліквідувати будь-які неполадки насосного обладнання або здійснити плановий сервіс. Окрім цього ЗІКО пропонує своїм клієнтам підмінний фонд. У разі поломки купленого у нас насосу Ви отримаєте у тимчасове користування аналогічний за характеристиками, який забезпечить безперебійність Вашого водопостачання. 

Для отримання консультації по підбору насосного обладнання Pedrollo, залиште заявку на консультацію або зателефонуйте нам за телефоном, вказаним у розділі Контакти.