Інжинірингова компанія “ЗІКО”

Лідер українського ринку системної інженерії води. Більше ніж 30-річний досвід впровадження інноваційних технологій та застосування найсучаснішого обладнання дозволяє нам проєктувати, монтувати, налагоджувати, запускати, обслуговувати найефективніші рішення для постачання, очищення води та стічних вод промислових підприємств та ОТГ. 

10
Років на
ринку
101
Компаній-клієнтів
100
Успішних промислових проєктів

Лідер західної України в сфері водоочищення

Наша місія — Інноваційні системи постачання, підготовки, очищення води. Ефективні рішення для комплексного очищення промислових та комунальних стоків. Розробка проєктної документації, монтаж, обслуговування. Гарантія якості.

Ми розробляємо та впроваджуємо професійні інженерні рішення у двох пріоритетних напрямках:
1. Водопостачання, фільтрація води, водовідведення та очищення стічних вод.
2. Технологічне обладнання для харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості.

Ми впроваджуємо рішення, а не продаємо товари

Олег Совик

Директор компанії

Чому саме компанія "ЗІКО"

Розробка інженерних рішень під індивідуальні потреби замовника

В команді працюють тількі фахові технічні спеціалісти та хіміки (3 кандидати наук)

Власний науково-дослідний центр, 2 лабораторії для аналізу питних та стічних вод

Гарантія на виконане інженерне рішення до 5 років

Найбільша в Україні цілодобова сервісна служба

Доставка, монтаж та сервісне обслуговування по всій Україні

Наша команда

Компанія “ЗІКО” - один з ключових гравців на Українському ринку фільтрів для води, систем очищення води, очищення промислових стічних вод та водопостачання.

Павло Зінько

Засновник "ЗІКО"

Олег Совик

Директор "ЗІКО"

Олена Д’якова

Керівник відділу промислової водопідготовки

Ольга Рубай

к.т.н (pHD) Керівник відділу екологічної інженерії

Найбільші компанії України обирають нас

Компанія “ЗІКО” - один з ключових гравців на Українському ринку фільтрів для води, систем очищення води, очищення промислових стічних вод та водопостачання (насосів для води).

Хочемо відзначити ваш високий рівень комунікації та підтримки. Ви були завжди готові відповісти на наші запитання, пояснити деталі системи й забезпечити нас необхідною інформацією. Це створило відчуття довіри й упевненості у вашій роботі.
Дмитро Ванькович
Директор ЛМКП «Львівводоканал»
Ми дуже задоволені результатами нашої спільної роботи та хочемо відзначити професіоналізм вашої команди. Ви завжди були доступні для обговорення наших потреб і проблем, а також надали та реалізували ефективні рішення.
Віктор Лучит
Головний інженер «Майола»
Усі послуги, включно з постачанням, монтажними та пусконалагоджувальними роботами, а також подальший гарантійний супровід Компанія «ЗІКО» надала у встановлені терміни й на належному рівні відповідно до умов договорів. Дякуємо за співпрацю.
Володимир Мартинець
Заступник директора з питань матеріально-технічного забезпечення АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»
Компанія «ЗІКО» є нашим багаторічним партнером із постачання обладнання для виробничих потреб нашого комбінату. Ми завжди отримуємо швидке реагування на наші запити, якісні рішення відповідно до технічних завдань, надійне обладнання та постачання в зазначені терміни. Дякуємо за професіоналізм!
Олександр Ніколаєв
Головний інженер ТОВ «Б.МК»
Хочу висловити щиру вдячність вам як компанії за ваші зусилля в покращенні якості водопостачання. Ви допомогли створити здорове та безпечне середовище для нас і майбутніх поколінь. Це велике досягнення, і ви повинні пишатися своєю роботою.
Андрій Косило
Головний інженер «КЕВ» м. Львова
Точність виконання договірних зобов’язань та гарантія якісної роботи — це те, що характеризує Компанію «ЗІКО».
Володимир Теліжин
Директор «МакДональдз», м. Львів
Приємно вражені високим рівнем клієнтського сервісу Компанії «ЗІКО». Ваша команда швидко й компетентно здійснила монтаж необхідного обладнання і завжди була доступна для надання технічної підтримки.
Сергій Гришко
Технічний директор ПрАТ «МЗМВ «ОСКАР»
Хочемо відзначити вашу професіональну команду. Ваші експерти проявили велику увагу до деталей і ретельно виконали всі необхідні роботи.
Максим Мазур
Директор Миронівського м’ясопереробного заводу «Легко»
За першою ж вимогою Компанія «ЗІКО» професійно, оперативно адаптувала власні інженерні рішення під наші нові виробничі потреби. Дякуємо, що дбаєте про клієнтів.
Олег Сова
Технічний директор ПрАТ «Компанія «Ензим»
Це одна з небагатьох інженерних компаній, яка готова брати на себе відповідальність за найскладніші технічні рішення по воді.
Роман Фомін
Заступник директора ТМ «Goldi»
Для нас важливим критерієм вибору стало якісне сервісне обслуговування. Ми вже не раз переконалися, що сервісна служба Компанії «ЗІКО» ніколи не підводить!
Ігор Рожанський
Головний інженер ТОВ «Молочна компанія «Галичина»
Спеціалісти Компанії «ЗІКО» розробили проєктно- кошторисну документацію для очищення виробничих стічних вод у зазначені терміни та відповідно до технічного завдання. Професійно підібрали та поставили якісне обладнання для очищення виробничих стічних вод. Дякуємо за високу продуктивність та професіоналізм.
Дмитро Дейнека
Директор ТОВ «Лекхім-Обухів»
Компанія «ЗІКО» для виконання роботи на об'єкті «Будівництво Бескидського тунелю» підібрала, поставила та змонтувала високоякісне обладнання світових виробників. Ми задоволені роботою!
Микола Дідух
Начальник дирекції з будівництва Бескидського тунелю, «Львівська залізниця»
Для нас основним критерієм вибору стало сервісне обслуговування. Ми вже не раз переконалися, що сервісна служба компанії «ЗІКО» ніколи не підводить!
Леонід Шишковський
Технічний директор «Молокія»

TOP