Блог компанії ЗІКО

Дренажні насоси для брудної води

Дата: 28 Чер 2022

Категорія:

Промислові дренажні насоси для брудної води

Дренажні насоси призначено для відводу або видалення забруднених вод або інших рідин, які накопичуються у технологічному процесі, внаслідок природних явищ, або аварійних випадків.

Автономна каналізація

Дата: 28 Чер 2022

Категорія:

Автономна каналізація - чому в неї варто інвестувати?

У багатьох селищах, та й просто в приватному секторі, що знаходиться в приміських межах, відсутня централізована каналізація. При будівництві індивідуального житлового будинку, практично кожному власникові доводиться замислюватися про те, куди будуть йти стічні води. Тому облаштуванням системи каналізації доводиться займатися самостійно.

Насоси для харчової промисловості

Дата: 28 Чер 2022

Категорія:

Харчові насоси

Сучасні насоси для промисловості є технологічно досконалими пристроями, які можна використовувати в різних видах виробництва. Вони використовуються в хімічній, косметичній, енергетичній, паперовій, металургійній, фармацевтичній і навіть харчовій промисловості. Особливо останні характеризуються низкою унікальних властивостей, завдяки чому вони вважаються одними з найбільш передових на ринку.

очищена вода і залізна вода

Дата: 02 Чер 2022

Категорія: Очищення води ,

Запах та присмак заліза у воді

Металічний присмак, запах заліза і каламутний помаранчевий колір води, що залишає на сантехніці патьоки, позбутися яких не так просто! Причина у надлишку сполук заліза. З цією проблемою стикаються більшість власників будинків зі свердловинами, а також і власники криниць...

None

Дата: 27 Тра 2022

Категорія:

Біологічні очисні споруди ротаційної очистки

Ротаційна біологічна очистка використовується на звичайних очисних спорудах як вторинна очистка після первинного відстоювання господарсько-побутових стічних вод, або будь-яких інших біологічно розкладних стоків. Бактерії, що знаходяться на дисках-біоносіях, по черзі піддаються впливу атмосфери та стічних вод, що дозволяє провести і аерацію, і асиміляцію розчинених органічних забруднювачів і поживних речовин для їх розщеплення.

Біологічна система очищення стічних вод

Дата: 27 Тра 2022

Категорія:

Що таке біологічна система очищення стічних вод і як вона працює?

Найбільш відповідна система очищення стічних вод допоможе об’єкту уникнути шкоди навколишньому середовищу, здоров’ю людей та процесу або продуктам об’єкта (особливо якщо стічні води використовуються повторно).

установка очисних споруд

Дата: 27 Тра 2022

Категорія:

Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc

Локальні біологічні очисні споруди BioDisc® працюють за унікальною технологією біологічних дискових носіїв. Це рішення гарантує дуже високу якість очищення господарсько-побутових стічних вод при компактному виконанні, з низькими експлуатаційними витратами, тихою роботою та відсутністю неприємних запахів.

Очищення води в природі

Дата: 23 Тра 2022

Категорія:

Як відбувається процес біологічного очищення стічних вод?

Чому процес біологічної очистки стічних вод настільки важливий?Кожен метр кубічний води, доставленої на станцію очищення стічних вод, забруднений. Якщо він походить із житлового сектора, він наповнений сечею, фекаліями та брудною водою з прання білизни, миття посуду, душу та ванни. Те ж саме стосується води, яка надходить з промислових підприємств, яка в сотні або й тисячі разів брудніша.

SPOMASZ Zamość S.A. відцентрові насоси

Дата: 20 Тра 2022

Категорія:

Відцентрові насоси для молока Spomasz

Які відцентрові насоси використовувати для молока, молочних продуктів та інших харчових продуктів? Це питання часто виникає в дискусіях між постачальниками насосів і користувачами.

розхідні матеріали для очищення води та стоків

Дата: 15 Бер 2022

Категорія:

Розхідні матеріали для очищення води та стічних вод

Уточнюйте ціну у спеціаліста! Можливе сервісне обслуговування

1 2 3 ... 9 10 11 >

Розсилка