Дата: 22 Лип 2019

Категорія: Очищення води ,

Як очистити воду в колодязі / криниці?

Найбільш поширеними забрудненнями криничної води є надлишок...

Дата: 22 Лип 2019

Категорія: Очищення промислових стоків , Новини компанії ,

Очищення стічних вод для ТзОВ "Єврошпон"

ТзОВ Єврошпон звернувся до нас із запитом очищення стічних вод, забруднених...

Дата: 03 Лип 2019

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Перші розумні фільтри для води з системою Econnect

Компанія «ЗІКО» вперше в західній Україні представляє розумну систему Econnect для віддаленого контролю системи фільтрації води. Система працює...

Дата: 02 Лип 2019

Категорія: Очищення води ,

Як пом'якшити жорстку воду?

У жорсткій воді у великій концентрації містяться солі лужноземельних металів. Найчастіше, це магній і кальцій. Якщо не очищати таку воду за допомогою систем пом'якшення води, то вона негативно впливає на побутову техніку.

Дата: 01 Лип 2019

Категорія: Очищення води ,

Як вибрати фільтр для води?

Наші фахівці консультують, як вибрати систему очищення води для квартири, підраховують вартість і терміни реалізації проектів. На все обладнання та послуги надається гарантія якості.

Дата: 01 Лип 2019

Категорія:

Який фільтр для води краще?

Фахівці компанії готові безкоштовно проконсультувати по будь-яких питаннях. Вони допоможуть визначитися, який фільтр для води краще, порекомендую найбільш оптимальні технології та обладнання для ефективного очищення води. На весь комплекс послуг і обладнання, що поставляється надається гарантія якості.

Дата: 20 Чер 2019

Категорія:

Мийка замкнутого циклу

Оптимальний спосіб утилізації відпрацьованої води на автомийці — скидання в каналізаційну систему. Але без попереднього очищення стічних вод від ПАР (поверхнево-активних речовин) скидати відпрацьоване середовище в каналізацію забороняє законодавство. Такі стоки засмічують каналізацію, негативно впливають на навколишнє середовище і здоров'я людей.

Дата: 12 Кві 2019

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Аналіз води

Якість питної води в багатьох регіонах України не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною"...

Дата: 14 Бер 2019

Категорія: Очищення води , Насоси для води , Очищення промислових стоків , Новини компанії , Новини галузі ,

ЗІКО провело презентацію для харчових виробництв

Один з лідерів виробництва харчових продуктів запросив представників компанії «ЗІКО» для проведення ознайомчої презентації по сучасним технологічним новинкам для виробництва...

Дата: 13 Лют 2019

Категорія:

Очисні споруди стічних вод

Для досягнення максимальної продуктивності і оптимальної вартості обладнання процес проектування локальних очисних споруд для промислових підприємств ділиться на кілька етапів.

1 2 3 ... 7 8 9 >

Розсилка