Дата: 23 Тра 2020

Категорія: Новини галузі ,

Екософт Львів

Ecosoft має найбільш розвинену на території України та країн ближнього закордоння дилерську мережу, а Компанія ЗІКО є офіційним представником та сертифікованим сервісним центром у Львові та Західній Україні

Дата: 19 Тра 2020

Категорія: Насоси для води , Новини компанії ,

Насосне обладнання Spomasz для виробництва сирів

Компанія ЗІКО реалізувала імпортну поставку насосів Spomasz для декількох замовників протягом карантинного періоду...

Дата: 27 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Система зворотного осмосу: як працює, переваги та недоліки

Зворотний осмос – сучасний фільтр, який видаляє забруднювачі з не фільтрованої води завдяки тиску, який примушує воду пройти крізь напівпроникну мембрану. Вода тече з більш концентрованої сторони мембрани (більше забруднень) на менш концентровану сторону (менше забруднень) для отримання чистої питної води. Напівпроникна мембрана має невеликі пори, які блокують забруднення і дозволяють лише молекулам води протікати крізь них.

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Безкоштовний тест-драйв фільтра для води

За даними нашого дослідження 98,7% наших покупців системи зворотного осмосу через місяць після купівлі не уявляють собі життя без цієї зручності! Саме тому ми хочемо, щоб Ви спробували і особисто в цьому переконалися!

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води , Насоси для води , Очищення промислових стоків , Новини компанії ,

Договір планового сервісного обслуговування "ЗІКО"

Системи фільтрації води, насосне обладнання та системи очищення стоків стали критично важливими на виробничих підприємствах та нашими постійними супутникам в побуті за останні роки. Вони займають далеко не останнє місце серед іншого обладнання та техніки, яка забезпечує ефективність виробничих процесів, якість кінцевого продукту та комфорт навколо нас.

Дата: 23 Бер 2020

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Очищення води для виробника продуктів з муки - ТОВ "ЮГФУД"

Сьогодні ми розповімо про цікавий, але віддалений від нас географічно проект очищення води та водопідготовки для підприємства харчової галузі, який реалізувала наша компанія.

Дата: 20 Бер 2020

Категорія: Новини компанії , Новини галузі ,

Антисепетик для Рук Ecosept вже Доступний!

Антисептичний засіб Ecosoft ECOSEPT застосовується для гігієнічної обробки рук та шкір. Виготовлений за рекомандованою ВООЗ рецептурою

Дата: 18 Бер 2020

Категорія: Новини компанії ,

УФ Бактерицидні Рециркулятори Для Знезараження Повітря

У зв’язку з поширенням особливо небезпечних вірусів, для запобігання їх розповсюдженню у громадських місцях (громадському транспорті, офісних приміщеннях, медичних закладах, аптеках, магазинах, супермаркетах, органах місцевої та державної влади тощо), пропонуємо розглянути можливість використання бактерицидних УФ опромінювачів для знезараження повітря та відкритих поверхонь.

Дата: 17 Бер 2020

Категорія: Очищення води , Новини компанії , Новини галузі ,

Джерело Безпечної Води у Вас Вдома!

Шановні клієнти компанії «ЗІКО» та відвідувачі сайту. В зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-2019 ми закликаємо Вас відмовитися від купівлі води в автоматах розливу і перейти на власне очищення води у квартирі та будинку!

Дата: 11 Бер 2020

Категорія: Очищення води ,

Очищення води для пивоварні «Brater»

Часто пивовари не звертають уваги на склад води, якою користуються для пивоваріння, але баварці, які і сьогодні залишаються законодавцями пивної моди, давно переконались, що насправді її якість відіграє найважливішу роль як в технології пивоваріння, так і в смакових якостях отриманого продукту.

1 2 3 ... 9 10 11 >

Розсилка