Блог компанії ЗІКО

Дата: 21 Вер 2020

Категорія: Очищення промислових стоків ,

Очистка промислових стічних вод від запахів

Промислові стічні води від запахів можна очистити за допомогою активного нейтралізатора

Дата: 29 Лип 2020

Категорія: Очищення води ,

Все про системи очищення води

Системи очищення води відрізняються між собою за конструкцією, характеристиками, ефективністю у видаленні...

Дата: 27 Лип 2020

Категорія:

Очищення води від заліза: способи знезалізнення, процес

Деферизації або знезалізнення води — це процес видалення з води надлишкового заліза. Самі частинки металу не розчиняються у воді. Але, вступаючи в реакцію з рідиною, вони утворюють дво- або тривалентне залізо — іржу. Воно негативно впливає на здоров'я людей. Знижується пропускна здатність водопроводів, каналізаційних мереж. Скорочується термін експлуатації побутової техніки — електрочайників, пральних машин, бойлерів і т. д.

Дата: 26 Лип 2020

Категорія:

Купити якісні фільтри для очищення води у Львові

Йдучи назустріч споживачам, компанія «ЗІКО» відкрила в місті 5 точок для безкоштовного аналізу води на наявність забруднень. Ви можете самостійно відібрати проби і принести їх нам. Ми проаналізуємо вихідне середовище, виявимо всі забруднення і представимо докладний звіт про якість води з вашого колодязя або водопроводу.

Дата: 25 Лип 2020

Категорія:

Обладнання для очищення води у квартирі, будинку та на підприємствах

В лабораторії компанії досвідчені фахівці безкоштовно проводять аналіз води за 22 ключовими показниками. Це дозволяє виявити наявність і визначити концентрацію неорганічних забруднень. За результатами аналізу підбирається максимально ефективне обладнання для очищення води в квартирі, приватному будинку або на виробничому підприємстві.

Дата: 09 Лип 2020

Категорія:

Очистка води на промисловому виробництві меблів

Компанія замовник є провідним вітчизняним виробником меблів преміум класу, які вже багато років завойовують довіру покупців. Вони чітко розуміють, що питання чистої води в процесі обробки деревини дозволяє забезпечити найвищий рівень якості кінцевого продукту (меблів).

Дата: 20 Чер 2020

Категорія:

Особливості біологічного очищення стічних вод

Технологія базується на використанні мікроорганізмів — біологічне очищення стічних вод здійснюється аеробними або анаеробними бактеріями. Вони харчуються присутньою в стоках органікою.

Дата: 18 Чер 2020

Категорія:

Методи очищення стічних вод

Якщо говорити про приватні будинки, то автономна каналізація дозволяє переробляти і використовувати воду для господарсько-побутових цілей, наприклад, поливу. Відсутній запах, очищена вода безпечна для здоров'я людей і навколишнього середовища, тому її можна скидати в будь-яке місце.

Дата: 23 Тра 2020

Категорія: Новини галузі ,

Купити системи фільтрації Ecosoft у Львові

Ecosoft має найбільш розвинену на території України та країн ближнього закордоння дилерську мережу, а Компанія ЗІКО є офіційним представником та сертифікованим сервісним центром у Львові та Західній Україні

Дата: 19 Тра 2020

Категорія: Насоси для води , Новини компанії ,

Використання насосів Spomasz у виробництві сирів

Компанія ЗІКО реалізувала імпортну поставку насосів Spomasz для декількох замовників протягом карантинного періоду...

1 2 3 ... 8 9 10 >

Розсилка