Дата: 12 Кві 2019

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Аналіз води

Якість питної води в багатьох регіонах України не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною"...

Дата: 14 Бер 2019

Категорія: Очищення води , Насоси для води , Очищення промислових стоків , Новини компанії , Новини галузі ,

ЗІКО провело презентацію для харчових виробництв

Один з лідерів виробництва харчових продуктів запросив представників компанії «ЗІКО» для проведення ознайомчої презентації по сучасним технологічним новинкам для виробництва...

Дата: 13 Лют 2019

Категорія:

Очисні споруди стічних вод

Для досягнення максимальної продуктивності і оптимальної вартості обладнання процес проектування локальних очисних споруд для промислових підприємств ділиться на кілька етапів.

Дата: 13 Лют 2019

Категорія:

Промислові та побутові жироуловлювачі

Призначення жироуловлювачів для каналізації — очищення використаної води від жирних домішок. Вони встановлюються перед місцем скидання відпрацьованого середовища в каналізацію.

Дата: 21 Лис 2018

Категорія: Насоси для води ,

Промислові насоси для води

Принцип функціонування цього промислового насосного обладнання заснований на витіснення води з камери насоса, яка періодично зменшується в об'ємі. Це відбувається завдяки обертанню або переміщенню робочого органу агрегату. За заповнення камери промислового насоса для води рідиною і спорожнення відповідають розташовані на вхідних і вихідних патрубках клапани.

Дата: 20 Лис 2018

Категорія:

Промислове водопостачання

Важливо також в процесі промислового водопостачання забезпечити безперебійну подачу води, щоб не було збоїв або простоїв на виробництві.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Оборотне водопостачання

На промисловому підприємстві система оборотного водопостачання може комбінуватися з трубопроводами для чистої води. При цьому для відпрацьованого середовища монтується накопичувальний резервуар з насосом для перекачування стоків і фільтрами для очищення стічних вод різних типів.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Водопостачання багатоквартирних будинків

Безперебійна подача води в усі приміщення житлового будинку досягається шляхом монтажу та розводки труб, встановлення обладнання для регулювання тиску, обсягу, фільтрів для очищення води і засобів обліку її витрати.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Водопостачання міст, сіл і населених пунктів

Коли для водопостачання міста або поселення вода береться з підземного джерела, то в цьому випадку, найчастіше, не потрібно встановлювати очисні споруди – така вода не потребує очищення.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Протипожежне водопостачання

Монтаж обладнання для внутрішнього протипожежного водопостачання низького тиску дозволяє організувати безперебійну подачу середовища з пожежного ствола, який розміщений на рівні землі. Мінімальна висота компактної частини струменя – 10 м. Гасіння здійснюється за допомогою пересувних пожежних насосів або підключених до гідрантів пожежних автомобілів.

1 2 3 ... 6 7 8 >

Розсилка