Блог компанії ЗІКО

очищена вода і залізна вода

Дата: 02 Чер 2022

Категорія: Очищення води ,

Запах та присмак заліза у воді

Металічний присмак, запах заліза і каламутний помаранчевий колір води, що залишає на сантехніці патьоки, позбутися яких не так просто! Причина у надлишку сполук заліза. З цією проблемою стикаються більшість власників будинків зі свердловинами, а також і власники криниць...

сіль таблетована

Дата: 07 Бер 2022

Категорія: Очищення води ,

Таблетована сіль (Польське виробництво, Гурт та Роздріб)

Є в наявності Уточнюйте ціну у спеціаліста!

None

Дата: 10 Чер 2021

Категорія: Очищення води ,

Системи очищення води на виробництвах і підприємствах

Використання води є основним компонентом майже на кожному етапі виробництва і є частиною виробничих процесів у всьому світі. Промислова вода використовується для виготовлення, обробки, промивання, розведення, охолодження або транспортування продукту на підприємствах.

фото, системи очищення води

Дата: 29 Лип 2020

Категорія: Очищення води ,

Все про системи очищення води

Системи очищення води відрізняються між собою за конструкцією, характеристиками, ефективністю у видаленні...

фото, система зворотного осмосу

Дата: 27 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Все про побутові системи зворотного осмосу

Зворотний осмос – сучасний фільтр, який видаляє забруднювачі з не фільтрованої води завдяки тиску, який примушує воду пройти крізь напівпроникну мембрану. Вода тече з більш концентрованої сторони мембрани (більше забруднень) на менш концентровану сторону (менше забруднень) для отримання чистої питної води. Напівпроникна мембрана має невеликі пори, які блокують забруднення і дозволяють лише молекулам води протікати крізь них.

фото, Безкоштовний тест-драйв фільтра для води на 7 днів

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Безкоштовно протестуйте роботу фільтра для води

За даними нашого дослідження 98,7% наших покупців системи зворотного осмосу через місяць після купівлі не уявляють собі життя без цієї зручності! Саме тому ми хочемо, щоб Ви спробували і особисто в цьому переконалися!

фото, договір сервісного обслуговування

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води , Насоси для води , Очищення промислових стоків , Новини компанії ,

Договір на сервісне обслуговування від компанії "ЗІКО"

Системи фільтрації води, насосне обладнання та системи очищення стоків стали критично важливими на виробничих підприємствах та нашими постійними супутникам в побуті за останні роки. Вони займають далеко не останнє місце серед іншого обладнання та техніки, яка забезпечує ефективність виробничих процесів, якість кінцевого продукту та комфорт навколо нас.

фото, насосів для механічної очистки води

Дата: 23 Бер 2020

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Очистка води для підприємств в харчовій галузі

Сьогодні ми розповімо про цікавий, але віддалений від нас географічно проект очищення води та водопідготовки для підприємства харчової галузі, який реалізувала наша компанія.

фото, brater logo

Дата: 11 Бер 2020

Категорія: Очищення води ,

Системи очищення води для пивоварні «Brater»

Часто пивовари не звертають уваги на склад води, якою користуються для пивоваріння, але баварці, які і сьогодні залишаються законодавцями пивної моди, давно переконались, що насправді її якість відіграє найважливішу роль як в технології пивоваріння, так і в смакових якостях отриманого продукту.

фото, очищення води для лабораторій

Дата: 29 Січ 2020

Категорія: Очищення води ,

Cистеми очистки води для лабораторій

Компанія «ЗІКО» регулярно працює з новими та нестандартними проектами клієнтів в питанні очищення води та водопідготовки. Перед спеціалістами компанії постало питання водопідготовки для очищення води в лабораторіях для подальшого проведення аналізів. Очевидно, що така вода повинна володіти чіткими характеристиками чистоти, щоб не спотворювати...

1 2 3 4 >

Розсилка