Дата: 29 Лип 2020

Категорія: Очищення води ,

Системи очищення води: особливості використання, видалення домішок з води

Системи очищення води відрізняються між собою за конструкцією, характеристиками, ефективністю у видаленні домішок, а також за ціною та експлуатаційними вимогами. Щоб вибрати правильний тип фільтра для води для вашого будинку, спочатку потрібно діагностувати, які проблеми з водою у нас є, а також визначити її якість.

Дата: 27 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Система зворотного осмосу: як працює, переваги та недоліки

Зворотний осмос – сучасний фільтр, який видаляє забруднювачі з не фільтрованої води завдяки тиску, який примушує воду пройти крізь напівпроникну мембрану. Вода тече з більш концентрованої сторони мембрани (більше забруднень) на менш концентровану сторону (менше забруднень) для отримання чистої питної води. Напівпроникна мембрана має невеликі пори, які блокують забруднення і дозволяють лише молекулам води протікати крізь них.

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води ,

Безкоштовний тест-драйв фільтра для води

За даними нашого дослідження 98,7% наших покупців системи зворотного осмосу через місяць після купівлі не уявляють собі життя без цієї зручності! Саме тому ми хочемо, щоб Ви спробували і особисто в цьому переконалися!

Дата: 22 Кві 2020

Категорія: Очищення води , Насоси для води , Очищення промислових стоків , Новини компанії ,

Договір планового сервісного обслуговування "ЗІКО"

Системи фільтрації води, насосне обладнання та системи очищення стоків стали критично важливими на виробничих підприємствах та нашими постійними супутникам в побуті за останні роки. Вони займають далеко не останнє місце серед іншого обладнання та техніки, яка забезпечує ефективність виробничих процесів, якість кінцевого продукту та комфорт навколо нас.

Дата: 23 Бер 2020

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Очищення води для виробника продуктів з муки - ТОВ "ЮГФУД"

Сьогодні ми розповімо про цікавий, але віддалений від нас географічно проект очищення води та водопідготовки для підприємства харчової галузі, який реалізувала наша компанія.

Дата: 11 Бер 2020

Категорія: Очищення води ,

Очищення води для пивоварні «Brater»

Часто пивовари не звертають уваги на склад води, якою користуються для пивоваріння, але баварці, які і сьогодні залишаються законодавцями пивної моди, давно переконались, що насправді її якість відіграє найважливішу роль як в технології пивоваріння, так і в смакових якостях отриманого продукту.

Дата: 29 Січ 2020

Категорія: Очищення води ,

Очищення води для лабораторій

Компанія «ЗІКО» регулярно працює з новими та нестандартними проектами клієнтів в питанні очищення води та водопідготовки. Перед спеціалістами компанії постало питання водопідготовки для очищення води в лабораторіях для подальшого проведення аналізів. Очевидно, що така вода повинна володіти чіткими характеристиками чистоти, щоб не спотворювати...

Дата: 19 Жов 2019

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

ЗІКО відкрило вже 5 точок у місті для безкоштовного аналізу води

ЗІКО відкрила додаткові оффлайн точки у Львові, де можна залишити зразки води...

Дата: 10 Вер 2019

Категорія: Очищення води ,

Як усунути несправності у системах зворотного осмосу

Найпопулярніші проблеми з якими стикаются власники систем зворотного осмосу ...

Дата: 22 Лип 2019

Категорія: Очищення води ,

Як очистити воду в колодязі / криниці?

Найбільш поширеними забрудненнями криничної води є надлишок...

1 2 3 4 >

Розсилка