Очищення води на виробництві соків

Очищення води на виробництві соків
Осінній період навіяв згадку про цікавий проект, який реалізувала компанія "ЗІКО" декілька років тому для заводу по виробництву концентрованих соків Vertograd Juice, що під Києвом. Завод виробляє концентровані соки різних фруктів (яблук, вишні, чорниці, малини тощо). Він тривалий час проходив модернізацію для того щоб відповідати найвищим стандартам світових виробництв та отримати право експортувати свою продукцію закордон.


Очевидно, заводу вкрай необхідно було гарантувати високу якість води на усіх виробничих та технічних етапах роботи. Саме тому компанія "ЗІКО" розробила професійне інженерне рішення по встановленню надсучасних систем очищення води високої продуктивності. До слова, усе обладнання по очищенню води, яке було використане, постачалося лідером вітчизняного ринку очищення води та нашим надійним партнером - компанією Екософт.


Досвід останніх двох років функціонування заводу показав, що це було дійсно надійне та висококласне рішення. Впевнені, що ще роками воно прослужить без будь-яких нарікань.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :