ECOMIX® – СИСТЕМИ КОМПЛЕКСНОГО ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Перейти до вибору системи та огляду цін

Системи комплексного очищення води ECOMIX® — оптимальне рішення для очищення води, яка містить високу концентрацію солей жорсткості, сполук заліза, амонію, марганцю та органічних домішок. Процес фільтрації відбувається в один етап, що принципово відрізняє цю установку від аналогічних стандартних пристроїв.


   З чого складається система очищення води?

  Система має вигляд колони, що виготовлена з пластику підвищеної міцності, стійка до корозії. На неї встановлено  автоматичний клапан керування виробництва Clack Corp (Сполучені Штати), що максимально полегшує використання та експлуатацію виробу. До комплекту також додано сольовий бак, щоб швидко здійснювати процес регенерації.

  Що видаляє система комплексного очищення води з засипкою Ecomix?

  Наші системи мають чудові робочі характеристики, вони комплексно очищують воду навіть з великою твердістю та значним ступенем забруднення:

  1) Залізо: максимально критичні концентрації заліза у воді мають бути не більш як 15 мг/л.

  2) Жорсткість: система очищення води є ефективною з твердістю до 15 мг-екв/л

  3) Марганець: дуже ефективно справляється з видаленням марганцю, концентрація якого не повинна перевищувати 3 мг/л.

  4) Окиснюваність: ефективно зменшує природні органічні речовини. Максимальна допустима окиснюваність вихідної води - 20 мг О2/л.

  5) Амоній: максимальна концентрація амонію у воді — не більше 4 мг/л.

  Як працює система комплексного очищення води ECOMIX?


  У системі використано суміш 5 синтетичних та природних складових з функціями іонообміну та сорбції. Вони відрізняються механізмами дії: сорбція чи фільтрація, а також ступенями щільності та гранулометричним складом.

  Під час виготовлення установки фільтраційні компоненти ECOMIX® перемішують у кількостях, визначених рецептурою. Під час експлуатації, після проходження етапу першої регенерації, компоненти розподіляються на шари. Розшарування проходить у послідовності, що максимально ефективна для швидкого видалення шкідливих домішок з води.

  Етапи регенерації системи комплексного очищення ECOMIX® аналогічні етапам відновлення пом'якшувача:

  • зворотна промивка;
  • промивка розсолом;
  • швидка промивка.


   Переваги системи комплексного очищення води ECOMIX® над звичайною системою очищення води:

  • Фільтраційна система економить близько 50% площі поверхні, 0,37 м. кв., у порівнянні з 0,8 м. кв. стандартної системи.
  • Затрати солі на 29% менші ніж у звичайної системи.
  • Скид води для промивки на 89% менше чим в альтернативних системах.
  • На 61% дешевша у використанні.
  • Спеціальні сорбенти служать для того, щоб знизити ступінь окиснення води. Для цього використовують безпечні та ефективні гранули.

  Якщо вода насичена залізом (понад 10 мг на 1 л) та дуже мутна, рекомендується використовувати попередньо спеціальний картридж для швидкого механічного очищення води або спеціальну систему знезалізнення води.

  Видалення заліза та марганцю

  Сорбент FerroSorb, що міститься у фільтруючому матеріалі Ecomix®, видаляє з води сполуки заліза і марганцю

   

  Етапи видалення заліза: АДСОРБЦІЯ — ОКИСЛЕННЯ — УТВОРЕННЯ АКТИВНОГО ШАРУ — АВТОКАТАЛІТИЧНЕ ОКИСНЕННЯ.

  Сполуки заліза і манганцю видаляються з балона шляхом тертя поверхні зерен FerroSorb при зворотній промивці.

  Різновиди установок комплексного очищення води ECOMIX® 

  Комплексні системи очищення води розподіляються на кілька видів відповідно до складу води та вимог до її очищення. Значну роль у виборі має також співвідношення фільтраційних компонентів. Від цього залежить, які функції виконуватиме установка:

  • очищення води від нітратів;
  • очищення води від марганцю;
  • знезалізнення та пом’якшення води тощо.

  Які системи комплексного очищення води найбільш поширені та популярні?

  ECOMIX А – ефективний різновид фільтрувального матеріалу, що значно знижує жорсткість води. Він допомагає видалити домішки марганцю, заліза, амонію, алюмінію. Великий плюс у тому, що якість роботи системи не залежить від аніонного складу води, її pH, вмісту хлору. Ще одна значна перевага цього виду установки – зниження концентрації органічних сполук та домішок сірководню на 50%.

  ECOMIX С – крім характеристик, притаманних системі ECOMIX А, відрізняється високою результативністю видалення органічних сполук навіть за умови початкової кислотності води до 20 мг О2/л. Найбільше підходить до ситуацій, коли потрібно очистити воду саме від органічних сполук.

  Специфічні умови використання установок комплексного очищення води

  • pH 5-9;
  • На роботу матеріалу не впливає як аніонний склад води так і вміст сірководню;
  • Активний хлор ≤ 1 мг/л;
  • Загальний вміст солей ≤ 4000 мг/л.

  Технічні характеристики системи комплексної очистки води ECOMIX® 

  Незалежно від виду, установка має велику швидкість фільтрації: 20-25 м/г. Швидкість зворотного промивання – 10-15 м/г. Тому її можна використовувати на великих підприємствах, де досконало чиста вода – необхідність.

  ECOMIX®  не змінює pH води.

   

  Перш ніж замовляти установку комплексного очищення води на базі фільтраційного матеріалу ECOMIX®, рекомендовано провести аналіз води. Наші спеціалісти допоможуть Вам грамотно підібрати необхідне обладнання, при потребі зроблять безкоштовний аналіз води у нашій власній лабораторії, змонтують обладнання, а також у майбутньому розв'язуватимуть всі питання, які будуть пов'язані з якісним та довготривалим функціонуванням даного обладнання. 

  Схема монтажу комплексної очистки води


  Детальну інформацію про характеристики та призначення обладнання можна отримати, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону.