Система комплексної очистки води - ECOMIX®

Перейти до вибору системи та огляду цін

Системи комплексної очистки води ECOMIX® — оптимальне рішення для очищення води, яка містить високу концентрацію солей жорсткості, сполук заліза, амонію, марганцю та органічних домішок. Це робиться лише за один етап, що принципово відрізняє цю установку від аналогічних стандартних пристроїв.

З чого складається система очищення води?

   Система має вигляд колони, що виготовлена з пластика підвищеної міцності. Вона стійка до корозії. На неї встановлено керуючий автоклапан виробництва Clack Corp (Сполучені Штати), що максимально полегшує використання. До комплекту також додано сольовий бак, щоб швидко здійснювати процес регенерації.

   Як працює система очищення води ECOMIX®?

   Наші системи мають чудові робочі характеристики, вони комплексно очищують воду навіть з високою концентрацією жорсткості та значним ступенем забруднення:

   • жорсткість ≤ 15 мг-екв / л,
   • залізо ≤ 10 мг / л,
   • марганець ≤ 3 мг / л,
   • кислотність ≤ 4 мг О2 / л,
   • загальний вміст солей ≤ 4000 мг / л.

   У системі використано суміш 5 синтетичних та природних матеріалів з функціями іонообміну та сорбції. Вони відрізняються механізмами дії: сорбція чи фільтрація, а також ступенями щільності та гранулометричним складом.

   Під час виготовлення установки фільтруючі компоненти ECOMIX перемішують у кількостях, визначених рецептурою. Під час експлуатації, після проходження етапу першої регенерації, компоненти розподіляються на шари. Розшарування проходить у послідовності, що максимально ефективна для швидкого видалення шкідливих домішок з води. 

   Переваги ECOMIX у порівнянні зі звичайною системою очищення води

   1. Установка економить 66% місця, бо займає лише 0,37 м.кв., у той час як стандартна система – 1,1 м.кв.
   2. Використання солі на 70% менше (лише 5 кг у порівнянні з 16,8 кг звичайної системи очистки).
   3. Скидає на 74% менше води, що використовується для промивання (350 л порівняно з 1325 л).
   4. На 50% дешевша у використанні.
   5. Спеціальні сорбенти служать для того, щоб знизити ступінь окислення води. Для цього використовують безпечні та ефективні гранули.
   6. Якщо вода містить підвищену концентрацію заліза (понад 10 мг на 1 л) та дуже мутна, рекомендується використовувати попередньо спеціальний картриджний фільтр для швидкої механічної очистки води.

   Різновиди установок ECOMIX

   Комплексні системи очищення води розподіляються на кілька видів відповідно до складу води та вимог до її очищення. Значну роль у виборі має також співвідношення фільтруючих компонентів. Від цього залежить, які функції виконуватиме установка:

   • очищення води від нітратів;
   • очистка води від марганцю;
   • обеззалізнення та пом’якшення води тощо.

   Які системи комплексної очистки води найбільш поширені та популярні?

   ECOMIX А – ефективний різновид фільтруючого матеріалу, що значно знижує жорсткість води. Він допомагає видалити домішки марганцю, заліза, амонію, алюмінію. Великий плюс у тому, що якість роботи системи не залежить від аніонного складу води, її рН, захлорованості. Ще одна значна перевага цього виду установки – зниження концентрації органічних сполук та домішок сірководню на 50%.

   ECOMIX С – крім характеристик, притаманних системі ECOMIX А, відрізняється високою результативністю видалення органічних сполук навіть за умови початкової кислотності води до 20 мг О2 / л. Найбільше підходить до ситуацій, коли потрібно очистити воду саме від органічних сполук.

   Незалежно від виду, установка має велику швидкість фільтрації: 20-25 м/г. Швидкість зворотного промивання – 10-15 м/г. Тому її можна використовувати на великих підприємствах, де кришталево чиста вода – необхідність.

   Перш ніж замовити установку на базі фільтруючого матеріалу ECOMIX, рекомендовано провести аналіз води. У нашій лабораторії його зроблять для вас безкоштовно. Щоб вирішити будь-яке питання чи вибрати систему комплексної очистки води, перейдіть до розділу Контакти. Зателефонуйте нам або скористайтеся формою замовлення на сайті. 

   Розсилка