Filter-Ag - система механічного очищення води

Перейти до вибору системи та огляду цін

Системи механічної очистки на базі засипки Filter-Ag використовуються для очищення води від зважених речовин. Система являє собою колонну, виготовлену з стійкого до корозії високоміцного пластика, з встановленим на ній автоматичним керуючий клапаном виробництва Clack Corp. (США). У комплект поставки входить сольовий бак для виконання процесу регенерації. 


Надломи краю і нерівності частинок засипки Filter-Ag забезпечують велику площу поверхні і складну траєкторію протікання потоку води через шар завантаження, за рахунок чого досягається рівень механічної очистки до 20-40 мкм.


За рахунок більшого, у порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами, розміру гранул зменшуються втрати тиску в фільтрі і відбувається більш глибоке очищення частинок забруднень в шарі фільтруючого матеріалу, завдяки чому продовжується термін служби системи. Також великий розмір гранул Filter-Ag та їх неправильна форма запобігають злипанню відфільтрованих забруднень у верхньому шарі засипки і їх подальше блокування, як це відбувається в стандартних піщаних фільтрах. За рахунок легкої ваги матеріалу зменшується витрата води і досягається більше розширення шару для видалення відфільтрованих механічно частинок при розпушуванні засипки. Дальна комбінація форми частинок, їх розміру і щільності робить Filter-Ag високоефективним фільтруючим матеріалом.

Хоча Filter-Ag не призначений для видалення з води заліза, практичний досвід показує, що нерівна поверхня його частинок досить добре затримує пластівці заліза після окислення його розчинної форми.


Використання Clack Filter-Ag в механічних фільтрах дозволяє істотно скоротити капітальні та експлуатаційні витрати на очищення води від зважених часток за рахунок низьких втрат тиску, високої продуктивності в робочому режимі, а також невеликої витрати води на розпушування.


Переваги Filter AG:

  • Низькі втрати тиску в порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами;
  • Легка вага матеріалу зменшує витрату води при розпушуванні;
  • Завдяки високій продуктивності зменшуються витрати на вартість обладнання і розміри монтажної зони;
  • За рахунок високого ступеня очистки продовжується термін служби матеріалу і знижуються експлуатаційні витрати;
  • Заміна в існуючих установках піску на матеріал Filter-Ag може привести до підвищення ємності фільтра на 100% і більше.

Розсилка