Centaur - система очистки води від заліза та сірководню

Перейти до вибору системи та огляду цін

Система очистки води на базі засипки Centaur використовується для видалення сірководню та заліза. Система являє собою колонну, виготовлену з стійкого до корозії високоміцного пластика, з встановленим на ній автоматичним керуючий клапаном виробництва Clack Corp. (США). У комплект поставки входить сольовий бак для проведення процесу регенерації. 

Засипка Centaur від Calgon Carbon – це високоефективний бітумінозне гранульоване активоване вугілля для очищення води від хлору, заліза та сірководню, а також ефективного корегуванння запаху та смаку води. Рекомендується для використання у побутовій, комерційній та промисловій водопідготовці.

Регенерація – відновлення робочих властивостей вугілля, тобто промивання зворотним струмом води. Висока механічна міцність Centaur дозволяє проводити ефективну регенерацію. Є можливість багаторазової реактивації, що є вигідною відмінністю засипки від дерев'яного і торф'яного вугілля. Засипка демонструє стабільну ефективність після багаторазових промивок, що подовжує термін служби вугільного шару.

Чудові каталітичні властивості сприяють прискорення хімічних реакцій. Засипка має високу абсорбційну ємність – активується не тільки зовнішній шар, а вся гранула. Стабільна і висока якість обумовлена технологією виготовлення і однорідністю гранул. Засипка Centaur відповідає стандартам EN12915, має Сертифікат KIWA ATA і схвалений Інспекцією Великобританії по питній воді.

Переваги системи очистки води на базі засипки Centaur:

  • Висока ефективність очищення води від заліза і сірководню;
  • Висока ємність матеріалу по залізу і сірководню;
  • Висока продуктивність фільтрів;
  • Малі втрати тиску в порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами;
  • Регенерація без додаткових реагентів.

Розсилка