Система очистки води від заліза та сірководню - Centaur

Перейти до вибору системи та огляду цін

Система очистки води на базі засипки Centaur використовується для видалення сірководню та заліза. Система являє собою колонну, виготовлену з стійкого до корозії високоміцного пластика, з встановленим на ній автоматичним керуючий клапаном виробництва Clack Corp. (США). У комплект поставки входить сольовий бак для проведення процесу регенерації. 

Засипка Centaur від Calgon Carbon – це високоефективний бітумінозне гранульоване активоване вугілля для очищення води від хлору, заліза та сірководню, а також ефективного корегуванння запаху та смаку води. Рекомендується для використання у побутовій, комерційній та промисловій водопідготовці.

Регенерація – відновлення робочих властивостей вугілля, тобто промивання зворотним струмом води. Висока механічна міцність Centaur дозволяє проводити ефективну регенерацію. Є можливість багаторазової реактивації, що є вигідною відмінністю засипки від дерев'яного і торф'яного вугілля. Засипка демонструє стабільну ефективність після багаторазових промивок, що подовжує термін служби вугільного шару.

Чудові каталітичні властивості сприяють прискорення хімічних реакцій. Засипка має високу абсорбційну ємність – активується не тільки зовнішній шар, а вся гранула. Стабільна і висока якість обумовлена технологією виготовлення і однорідністю гранул. Засипка Centaur відповідає стандартам EN12915, має Сертифікат KIWA ATA і схвалений Інспекцією Великобританії по питній воді.

Переваги системи очистки води на базі засипки Centaur:

  • Висока ефективність очищення води від заліза і сірководню;
  • Висока ємність матеріалу по залізу і сірководню;
  • Висока продуктивність фільтрів;
  • Малі втрати тиску в порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами;
  • Регенерація без додаткових реагентів.

Розсилка