Системи зворотного осмосу для квартири, дому чи офісу

Перейти до вибору системи зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу створені для очищення води методом пропускання її крізь спеціальну зворотноосмотичну мембрану під високим тиском. В результаті споживач отримує перміат – кришталево чисту воду, домішки з якої видаляються через каналізацію, перетворюючись на концентрат.

Сьогодні зворотний осмос – це найдосконаліше рішення у сфері надання воді безпечних для здоров’я характеристик та її очищення. Метод рекомендовано фахівцями для використання у країнах ЄС, Канаді, США та ін. Він активно використовується і в Україні.

Етапи очистки

Перший-третій етапи – первинні. Для очистки індивідуально підбираються картриджі. З їхньою допомогою видаляються домішки заліза, солей, аміаку, хлору, а також органічні та механічні. Склад цих домішок попередньо визначають під час аналізу води.

Четвертий етап – вода під тиском проходить крізь мембрану діаметром до 1 ангстрема для видалення найдрібніших залишків, бактерій та вірусів.

П’ятий етап – смакові властивості води коригуються посткарбоном, вона стає смачною, приємною для пиття та безпечною для приготування їжі.

Шостий етап – не обов’язковий, за бажанням користувача. Вода у системі зворотного осмосу мінералізується, насичується корисними солями та мінералами, мікроелементами, що ідеально збалансовані для вживання навіть дитиною.

Прогнозований розрахунковий склад очищеної води на основі прикладу вихідної води:

Показник

Одиниці виміру

До фільтру

Після фільтру

Вимоги до очищеної води

(за ДСанПіН)

Твердість

мг-екв/дм3

6,86

0,3…0,8

7,0

Залізо

мг/дм3

3,80

до 0,1

0,2

Аміак

мг/дм3

3,21

0,2…0,5

0,5

Переваги встановлення системи зворотного осмосу

Власник такої установки виграє за багатьма пунктами, що стосуються якості життя та покращення побутових умов:

  • Безперебійне та постійне отримання води, що безпечна для здоров’я і за складом близька до води у нашому організмі.
  • Очищення від шкідливих домішок та хвороботворних мікроорганізмів до 99%.
  • Відмінна продуктивність установки: води з запасом вистачить на усіх членів родини.
  • Широкий діапазон застосування.

Приватним використанням можливості системи зворотного осмосу не обмежуються. У теплоенергетиці та інших промислових галузях ця установка значно знижує витрати тепло- та електроенергії, водночас запас реагентів та регенерація, на відміну від іонообмінних апаратів, не потрібен.

Вигоди купівлі системи зворотного осмосу:


      Турбота про власне здоров'я, своїх дітей та близьких. Адже вода - це основа нашого життя!

  Найкращі смакові властивості ваших страв, які розкриються лише з чистою водою 

    Продукція українського виробництва, яка пройшла офіційну сертифікацію якості в Євросоюзі

Де застосовують фільтри зворотного осмосу

Висока ефективність зробила системи популярними у різних галузях виробництва та приватному використанні:

  • опріснення солоної води, наприклад, на морському та океанічному транспорті;
  • очищення її від шкідливих та брудних домішок;
  • виготовлення соків та концентратів без застосування термообробки;
  • у системах водопідготовки, теплоенергетиці тощо.

Це дозволяє економити на водних ресурсах, їх видобуванні та переробці, піклуватися про здоров’я людей та безперебійне функціонування механізмів і пристроїв.

Зворотний осмос працює таким чином, що з води видаляються навіть найдрібніші домішки: колоїди, шкідливі солі, частки бруду і навіть молекули органічних речовин. Нагадуємо, що обирати установку краще після аналізу води. Скористайтеся цією безкоштовною послугою у нашій лабораторії.

Очищену воду можна мінералізувати, збагатити залізом, кальцієм, фтором та іншими мікроелементами, додатково очистити ультрафіолетом, що гарантовано видаляє шкідливі мікроорганізми.

Наша компанія у Львові пропонує продукцію від надійних виробників з офіційною сертифікацією якості, наданою організаціями Євросоюзу. Телефонуйте, скориставшись розділом контакти: наші фахівці проконсультують та допоможуть купити систему зворотнього осмосу саме для ваших цілей.

Найкращий вибір зворотнього осмосу здійснюється на основі ваших споживчих потреб та аналізу вхідної води. Для отримання безкоштовного аналізу води або консультації по вибору системи зворотного осмосу, звертайтеся до наших спеціалістів за формою, поданою нижче.

Ознайомтеся з повним асортиментом систем зворотного осмосу, перейдіть в наш Інтернет-магазин Voda-lviv.

Розсилка