Система очищення води від хлору Filtrasorb-300

Перейти до вибору системи та огляду цін

Filtrasorb 300 відноситься до ряду гранульованого активованого вугілля Filtrasorb.

 

Вугілля Filtrasorb 300 отримано за допомогою парової активації бітумінозного вугілля. Гранули Filtrasorb 300 утворюються при агломерації (спіканні) найменших фракцій вугілля (вугільного пилу), а не шляхом дроблення великих фракцій.

Filtrasorb 300 має високу адсорбційну ємність і велику кількість транспортних пор. Це надає вугіллю підвищену селективність при вилученні з води таких мікрозабруднень, як пестициди в присутності високих концентрацій природних органічних сполук. Завдяки своїй пористій структурі, вугілля прекрасно підходить для видалення гумінових речовин, які обумовлюють жовтуватий колір води, побічних продуктів дезінфекції, вільного хлору. Рекомендується для використання у побутовій, комерційній та промисловій водопідготовці. Відпрацьоване вугілля може бути реактивованим для повторного використання в спеціальних печах при температурі 800 °С.

Засипка є основою для фільтрів Ecosoft FPA призначених якісно видаляти високомолекулярні органічні і хлорорганічні речовини, а також запаху хлору.

 

Основні характеристики фільтруючої засипки Filtrasorb-300 у системах очищення води від хлору

 • Транспортні пори між агломерованими частинками всередині кожної гранули дозволяють проникати газам активації набагато глибше в межах структури активованого вугілля. Таким чином, активізується ціла гранула, а не тільки її зовнішня поверхня. Результатом цього є чудові адсорбційні властивості вугілля.
 • В комбінації з високою механічною міцністю вугільної основи, такі транспортні пори дозволяють ефективно регенерувати вугілля
 • Агломерована структура забезпечує швидке змочування.
 • Технологія агломерації порошкоподібної фракції вугілля дозволяє виробляти гранули з більш рівномірним фракційним складом, забезпечуючи ефективність фільтрації води.
 • В засипці частинки вугілля розподілені наступно: великі опускаються в низ, дрібні — піднімаються в верх. Таке розподілення зберігається після повторного розпушування, тому адсорбційний фронт залишається незмінним, що сприяє збільшенню терміну служби вугілля.
 • Filtrasorb 300 сертифікований МОЗ України для очищення питної води.

Виготовляється Filtrasorb 300 всесвітньо відомим виробником компанією Chemviron, яка є найбільшим постачальником гранульованого активованого вугілля у водну промисловість і була піонером у розвитку його використання в Європі. Група Calgon Carbon, включаючи Chemviron в Європі, є провідним постачальником активованого вугілля для світової промисловості питної води.

Як працює система очищення води від хлору

Система являє собою колонну, виготовлену з корозостійкого пластику, з встановленим на ній автоматичним клапаном керування виробництва Clack Corp. (США).

Система під'єднується до холодної води. Пройшовши попередню механічну фільтрацію вода поступає в фільтр, де проходить видалення хлору, хлорорганіки. Очищена вода центральною трубою корпусу подається далі за призначенням.

 

Регенерація системи очищення води від хлору

При вичерпуванні ресурсу засипки, фільтр автоматично виходить на регенерацію, але лише тоді, коли потреби у воді мінімальні, щоб споживач мав доступ до чистої води. Крізь шар матеріалу зворотним потоком води, за рахунок великої швидкості, вимиваються всі домішки з вугілля та скидаються в каналізацію. Одразу по завершенню цього процесу система готова до подальшої роботи. Промивка здійснюється за допомогою вхідної неочищеної води.

Основні властивості засипки Filtrasorb 300 для систем очищення води від хлору

 • Йодне число 950 мгг (мін.);
 • Адсорбція за метиленовим синім 230 мгг (мін.);
 • Площа поверхні 950 м2г;
 • Щільність шару після зворотної промивки та усадки 460 кгм3;
 • Фракція флотуючих частинок 0,1% (обоб);
 • Міцність на стирання 75% (мін.);
 • Вміст вологи при пакуванні 2% (макс.);
 • Ефективний розмір зерен 0,8-1,0 мм;
 • Середній діаметр частинки 1,6 мм;
 • Коефіцієнт однорідності 1,9.

Детальну інформацію про характеристики та призначення обладнання можна отримати, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку.