УкрХімПласт - баки та ємностіТзОВ "Укрхімпласт" - один з небагатьох вітчизняних виробників високоякісних виробів з поліетилену, виготовлених методом ротаційного формування.

Асортимент продукції включає:

 1. Ємності поліетиленові (пластикові) для зберігання і транспортування будь-яких харчових продуктів, в тому числі чистої питної води;
 2. Ємності поліетиленові (пластикові) для зберігання більшості хімічних продуктів;
 3. Ємності (баки) поліетиленові застосовуються для установки на промислові сільськогосподарські обприскувачі (V = 600л, V2000л);
 4. Ємності поліетиленові (пластикові) для закапування в грунт;

 

УкрХімПласт виробляє ємності та баки для харчових продуктів, води, палива і хімічних речовин в тому числі агресивних, об'ємом до 8000 л.

Дані місткості виготовлені методом ротаційного формування з високоміцного, морозостійкого, харчового поліетилену. Матеріал виробів стійкий до ультрафіолетової дії, не змінює фізичних і хімічних властивостей в діапазоні температур від -40 до + 60оС. Міцність місткостей забезпечується за рахунок ребер жорсткості і форми виробів.

Ротаційне формування - технологія виробництва легких і безшовних полімерних виробів великих розмірів, конкурентноздатних за цінами і споживчими властивостями. Серед матеріалів для ротаційного формування значну роль відіграє поліетилен (ПЕ). Методом ротаційного формування можна отримувати вироби дуже складної форми з рівнотовстими стінками, що досягається шляхом налаштування співвідношення швидкостей обертання форми по осях.


Характеристики виробів:

 • матеріал стійкий до ультрафіолетової дії
 • матеріал не змінює фізичних і хімічних властивостей в діапазоні температур від -40 до + 60оС
 • міцність ємностей забезпечується за рахунок ребер жорсткості і форми виробів
 • ємності мають загвинчену інспекційну кришку (люк), а на бічній поверхні (зверху і знизу) мають підготовлені різьбові отвори на ¾ дюйма (ємності до 1 м3) і 1 дюйм (місткості 1; 1,5; 2; 3 м3)


Головні переваги даних ємностей:

 • На відміну від аналогічних металевих місткостей не піддаються корозії;
 • На відміну від аналогічних нержавіючих місткостей мають не тільки малу вагу, але і 4-5-кратний запас за вартістю;
 • Значно більш тривалий термін служби в порівнянні з аналогічними металевими ємностями;
 • Тривале збереження придатності води для пиття завдяки спеціально підібраному кольору матеріалу з якого виготовлені дані місткості.