Як вибрати промисловий глибинний насос

Занурювальні промислові глибинні насоси призначаються для подачі води в системи водопроводів під певним тиском. Від побутових моделей цей тип обладнання відрізняється можливістю перекачувати середовище на велику висоту напору і продуктивністю. Такі характеристики занурювальних промислових глибинних насосів забезпечують потужні 3-фазні електродвигуни і багатоступінчасті конструкції.

Принцип роботи глибинного промислового насоса

Для господарських і виробничих цілей застосовуються відцентрові промислові глибинні насоси, оскільки вони можуть перекачувати великі обсяги середовища під високим тиском.

Принцип роботи таких агрегатів ґрунтується на створенні різниці тиску всередині корпусів. У корпусах є колеса з загнутими від радіального напрямку лопатями, що обертаються за допомогою електродвигунів, які і забезпечують різні показники тиску. Чим вище частота обертання коліс з лопатями, тим більший об'єм рідини подають заглибні промислові глибинні насоси, чим більше число коліс з лопатями, тим вище тиск робочого середовища.

Вибір глибинного насоса


При виборі промислового заглибного глибинного насоса потрібно звертати увагу не тільки на його вартість, але і на експлуатаційні характеристики:

  1. Продуктивність – показник обсягу рідини, що перекачується за певний період часу.
  2. Діаметр корпусу. Наприклад, якщо діаметр промислового глибинного насоса дорівнює 4, то він поміститься в трубі діаметром 120 мм. Агрегат з цифрою 6 на корпусі підійде для установки в трубі з поперечним перерізом 160 мм. Насос з цифрою 8 на корпусі підійде для труби, діаметр якої дорівнює 220 мм.
  3. Висота напору, на яку здатний підняти стовп води насос.

Вартість промислового насосу

Ціна промислового глибинного насоса залежить від ряду факторів:

  • потужності і типу силової установки;
  • якості комплектуючих деталей;
  • стійкості корпусу до механічних пошкоджень і забруднень;
  • продуктивності промислового глибинного насоса.

Компанія «ЗІКО» пропонує за доступною ціною широкий асортимент промислових глибинних насосів різних типів і розмірів. Ми також проектуємо, розробляємо, доставляємо по Україні та встановлюємо обладнання і готові рішення для очищення води.

Зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону, ви зможете отримати безкоштовну консультацію з будь-якого питання. Наші фахівці допоможуть вибрати промисловий заглибний глибинний насос або інше обладнання відповідно до ваших потреб. Заявки на придбання товарів і пропозиції про співпрацю також приймаються на електронну пошту компанії і через форму зворотного зв'язку.