Рішення для підприємств від компанії ЗІКО

фото, промислова система зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу для підприємств

Установки зворотного осмосу призначені для демінералізації води на виробництвах фармацевтичної, харчової, електронної промисловості, в енергетиці тощо. Промислові установки зворотного осмосу володіють високою продуктивністю і ефективністю очищення та демінералізації води.
фото, круглий бак для води

УкрХімПласт - баки та ємності

ТзОВ "Укрхімпласт" - один з небагатьох вітчизняних виробників високоякісних виробів з поліетилену, виготовлених методом ротаційного формування. В асортименті представлені ємності та баки для харчових продуктів, води, палива і хімічних речовин в тому числі агресивних, об'ємом до 8000 л. Дані місткості виготовлені методом ротаційного формування з високоміцного, морозостійкого, харчового поліетилену.
фото, вертикальні баки Elbi

Elbi - розширювальні баки та гідроакумулятори

Компанія Elbi працює на ринку України вже більше 15 років та зарекомендувала себе як надійний партнер та якісний виробник гідроакумуляторів та розширювальних баків. Асортимент продукції компанії Elbi перевищує 150 різновидів. Баки можуть бути у вертикальному і горизонтального виконаннях, а також мати спеціальну круглу або овальну форму, що полегшує монтаж такого гідроакумулятора.
kingspan biodisc

Система біологічного очищення стічних вод Kingspan BioDisc®

Kingspn має понад 60 років досвіду в розробці та виробництві ефективних і надійних комерційних систем очищення стічних вод, які поставляються по всьому світу...
фото, лого аналізу води

Розширений аналіз води для підприємств

Для ефективної роботи будь-якого виробництва необхідно дотримуватися норм по використовуваній воді. Це дозволяє виробляти продукцію найвищої якості, технологічно відповідну до норм галузі, а в деяких випадках навіть добитися суттєвої енергоощадності. Проведення розширеного аналізу побутової води використовується в основному, якщо вода постачається з криниці або свердловини.
фото, ланцюги у різних версіях

Ланцюги польського бренду Spomasz Zamość S.A.

Польський бренд Spomasz Zamość S.A. має великий досвід виробництва високоякісних ланцюгів з 1950 року. За цей час завод значно вдосконалив технології і постачає ланцюги найвищої якості, надміцні та надійні. Компанія ЗІКО є єдиним офіційним представником цієї торгової марки в Україні. Ми працюємо з виробником напряму, тому пропонуємо конвеєрні, приводні, спеціальні ланцюги з атачментом для різних потреб та галузей за найнижчими цінами.
фото, ультрафіолетовий промисловий фільтр для очищення води

Знезараження води ультрафіолетом

Використання ультрафіолету при промисловій водопідготовці - економічно вигідний, практичний і безпечний для здоров'я людей метод.
фото котельні для обігріву приміщень

Очищення води для промислових котлів та парогенераторів

Попередня хімводопідготовка котельні дозволяє зробити воду м'якше, очистити її від різних домішок і хлору. Це підвищує ефективність роботи котельні та збільшує експлуатаційний термін обладнання.
фото, система зворотного осмосу для кафе

Ecosoft Robust - системи зворотного осмосу для ХоРеКа

Для найвибагливіших клієнтів та тих, хто готовий витратити більше, щоб отримати високоякісне рішення по очистці питної води, компанія “ЗІКО” пропонує системи зворотного осмосу Преміум класу. Відмінне виконання, найвищі ступені очистки та висока продуктивність забезпечать Вас щодня якісною питною водою. Преміум системи зворотного осмосу - ідеальне рішення для HoReCa та офісів.
фото, харчовий насос Spomasz

Насосне обладнання SPOMASZ для промислових підприємств

Обладнання, яке вже більше 30-ти років є затребуваним в різних галузях виробництва. Зокрема: у харчовій (молочна, кондитерська, пивоварна, спиртова, виноробство, виробництво соків), фармацевтичній та хімічній. Дані насоси використовуються для перекачування речовин, з в’язкістю до 1000 сР.
фото, харчова промисловість

Системи водоочистки для харчових підприємств

Обов'язкове практично у всіх технологічних процесах очищення води для технологічних процесів виробництва харчових продуктів – запорука високої якості і безпеки товарів.
фото, текстильний станок

Рішення по водоочистці для текстильних виробництв

Залежно від виробничих завдань, технологічних процесів і оброблюваних волокон, до якості і кількості води висуваються певні вимоги. Часто при промисловій водопідготовці на текстильних підприємствах потрібні демінералізація та пом'якшення води (видалення сполук магнію і кальцію).
фото, виробництво фармацевтичних препаратів

Рішення по очищенню води для фармацевтичної галузі

Оброблена в процесі промислового водоочищення вода може використовуватися в різних технологічних процесах фармацевтичної галузі в якості енергоносія або базової сировини для виробництва лікарських препаратів.
фото, хімічне підприємство

Рішення по очищенню води в хімічній промисловості

Після очищення води на виробництві, вона застосовується як компонент або сировина для виробництва хімічних речовин: цілого ряду кислот, водню та ацетилену.
фото мийки автомобіля

Водопідготовка і очищення води на автомийках

Надання послуги мийки автомобіля передбачає використання різних спеціальних миючих засобів та великої кількості води. Для того щоб на поверхнях автомобілів не залишалися розводи, плями, а лакофарбове покриття кузова машини після мийки виглядало ідеально, потрібне промислове водоочищення використовуваної води.
чиста вода для ресторанів, кафе, готелів, фото

Чиста вода в готелях і ресторанах

У готелях, ресторанах та кафе вода повинна бути ідеально чистою. Тому для технічних потреб, наприклад, миття посуду, вона підлягає попередньому очищенню. А для приготування готових страв в готелях, ресторанах та кафе вода повинна піддаватися тонкому або осмотичному очищенню.
фото, готове рішення для очищення води на водоканалі

Рішення по водоочистці для водоканалів

У процесі промислового водоочищення, вода, що згодом подається по системах централізованого водопостачання населених пунктів, очищується у відповідності з вимогами стандартів якості та санітарно-гігієнічних норм.
фото, система для харчової промисловості

Системи очищення промислових стічних вод для підприємств

Очи́щення промислових стічни́х вод актуальне питання сучасності майже для будь-якого виробничого підприємства. Основною ціллю даних систем є видалення певних речовин, які перешкоджають відведенню цих вод у водні об'єкти відповідно до законодавства України або використання їх у виробничому водопостачанні замість свіжої води.
фото, новобудова, ОСББ

Системи для очищення води у новобудовах

Чиста вода забезпечує безперебійну та ефективну роботу котельних установок, підвищує ефективність і експлуатаційний термін опалювального та сантехнічного обладнання. У новобудовах та ОСББ промислова очистка дозволяє отримувати питну воду, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам і повністю безпечна для здоров'я людей.
фото, система ультрафільтрації

Системи ультрафільтрації для підприємств

Системи ультрафільтрації - сучасне рішення у водопідготовці. Застосовуються в якості стадії передпідготовки для установок зворотного осмосу і знезараження питної води. Основне обладнання, яке використовується в промислових системах ультрафільтрації є виробництвом компанії Dow chemical та Ecosoft.
фото, очищення стічних вод після переробки м'яса

Очищення промислових стічних вод в м'ясопереробній галузі

Компанія «ЗІКО» пропонує готові комплексні рішення для очищення промислових стоків підприємств м'ясопереробної галузі. Ми постачаємо обладнання для водоочищення та водопідготовки по всій Україні.
фото, очищення стічних вод молокопереробних підприємств

Очищення промислових стічних вод у молочній галузі

Компанія «ЗІКО» пропонує підприємствам Львова та України комплексні рішення для очищення промислових стоків після виробництва молочної продукції. Устаткування виготовляється за новітньою запатентованою технологією, що дозволяє мінімізувати енерговитрати.
фото, очищення стічних вод після танення снігу і дощу

Рішення по очистці зливових стоків

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує підприємствам житлово-комунального господарства комплексні системи для очищення зливових стічних вод «RAIN». Ми також реалізуємо за доступною ціною, з доставкою по всіх регіонах України, фільтри для води, системи зворотного осмосу та інше обладнання для водопідготовки та водоочищення.
фото, комплексна біологічна очистка води

Біологічна очистка стоків на підприємствах

Комплексна система очищення виробничих стічних вод «ЗІКО» забезпечує зниження концентрації забруднень в середовищі до відповідних нормативним документам показників. Після очищення, воду можна використовувати для технічних потреб, скидати у водойми або грунт.
фото промислового фекального насоса

Фекальні промислові насоси

Сучасні поверхневі промислові фекальні насоси мають високу продуктивність. Їх потужність і здатність до самовсмоктування дозволяють осушувати резервуари і вигрібні ями, відкачуючи з глибини забруднені довгими волокнами і великими включеннями рідини і фекалії.
насос високого тиску, промисловий, фото

Види промислових насосів високого тиску

Як невеликі заглибні, так і значні за розмірами багатоступінчасті підвищуючі промислові водяні насоси високого тиску здатні перекачувати рідини під певним напором. Сфера застосування подібного обладнання різноманітна і залежить від його потужності і конструктивних особливостей.
промислові глибинні насоси, фото

Як вибрати промисловий глибинний насос

Занурювальні промислові глибинні насоси призначаються для подачі води в системи водопроводів під певним тиском. Від побутових моделей цей тип обладнання відрізняється можливістю перекачувати середовище на велику висоту напору і продуктивністю. Такі характеристики занурювальних промислових глибинних насосів забезпечують потужні 3-фазні електродвигуни і багатоступінчасті конструкції.
фото, промисловий консольний насос

Промислові насоси консольного типу

Застосовувані на різних підприємствах промислові консольні насоси призначаються для транспортування чистих або малозабруднених рідин. У цих середовищах не повинно бути механічних включень. Максимально допустима концентрація абразивних речовин в перекачуваних моноблоковими консольними насосами середовищах повинна бути менше 0,1%, розмір забруднень – не більш 0,2 мм.
фото, циркуляційні насоси для промислових підприємств

Циркуляційні насоси для підприємств

Основне призначення промислових циркуляційних насосів – примусове транспортування теплоносіїв або рідин по трубопроводах. Ці агрегати комплектуються роторами «мокрого» типу, тобто, вони поміщаються в робоче середовище. Завдяки цьому всі рухомі частини циркуляційних насосів для підприємств змащуються.
фото, промисловий поверхневий насос

Види і типи поверхневих промислових насосів

Різні моделі промислових поверхневих насосів призначаються для перекачування великих об'ємів рідин з відповідними характеристиками або води. Такі насоси встановлюються над поверхнею рідини або води і діляться на кілька типів.
фото промислового жировловлювача що вкопується

Промислові жировловлювачі для підприємств

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує широкий асортимент якісних і недорогих промислових жировловлювачів для підприємств різних галузей. Ми проектуємо, розробляємо і укомплектовуємо системи для очищення води відповідно до потреб технологічних процесів замовників. Компанія також пропонує з доставкою по Львову і Україні якісні фільтри для води, зворотноосмотичні мембрани і готові рішення для водоочищення та водопідготовки.
фото промислової КНС

Типи промислових насосних станцій

Компанія «ЗІКО» реалізує з доставкою по Україні широкий асортимент промислових каналізаційних насосних станцій для різних сфер застосування. Все обладнання відповідає вимогам сучасних стандартів якості. Ми також реалізуємо якісні фільтри для води, системи зворотного осмосу і надаємо послуги з проектування, розробки, комплектації та монтажу систем водоочистки та водопідготовки.
фото установки для знезараження стоків

Методи знезараження стоків

Крім видалення різних домішок застосовуються методи знезараження стічних вод, які дозволяють очищати відпрацьоване середовище від патогенної мікрофлори. Ці мікроорганізми — причина цілого ряду захворювань.
фото установки для механічного очищення стоків

Механічне очищення промислових стоків

У процесі механічної очистки стічних вод з середовища відокремлюються тверді і зважені частинки. Це попередній етап підготовки стоків до скидання або повторного використання, в процесі якого середовище готується до біологічної або фізико-хімічної очистки.
фото установки для видалення нафтопродуктів з стічних вод

Очистка промислових стічних вод від нафтопродуктів

Інжинірингова компанія «ЗІКО» реалізує готові рішення для очищення води від нафтопродуктів для підприємств Львова та інших регіонів України. Ми також пропонуємо широкий асортимент фільтрів, систем зворотного осмосу і іншого устаткування для якісного водоочищення.
foto-ochyshchennya-stichnykh-vod-spyrtzavodu-yak-provodytsya

Очищення стічних вод на спиртових заводах

Більше 27 років ми проектуємо, розробляємо, виробляємо і встановлюємо обладнання для очищення стічних вод спиртозаводів, промислових підприємств, багатоквартирних і приватних будинків. Кваліфікований персонал,
foto-dlya-chego-provoditsya-ochistka-vody-na-spirtovykh-zavodakh

Очищення води на спиртових заводах

Компанія «ЗІКО» розробляє і впроваджує рішення для ефективного очищення води на спиртзаводах з використанням сучасних промислових фільтрів для води. Наше обладнання дозволяє ефективно видаляти будь-які забруднення, знижувати жорсткість і загальну мінералізацію вихідного середовища.
Очищення води для енергетичної промисловості

Очищення води для енергетичної промисловості

На сьогоднішній день чималою популярністю при водопідготовці ТЕЦ користуються системи мембранного фільтрування на основі принципу нанофільтрації та зворотноосмотичної технології.
Модульні металлопластикові резервуари

Проектування, виробництво, монтаж модульних металопластикових резервуарів

Компанія «ЗІКО» пропонує готові модульні металопластикові резервуари для зберігання слабоагресивних речовин, КАС (карбамідно-аміачних сумішей), патоки, олії, технічної та питної води. Ми також індивідуально проектуємо, виготовляємо та монтуємо ємності різних типів та об’єму відповідно до потреб замовників.

Розсилка