Побутові жироуловлювачі для каналізацій

Компанія «ЗІКО» реалізує побутові та промислові жироуловлювачі для каналізацій різних типів. Наші фахівці проектують, розробляють і встановлюють готові рішення для водопідготовки. Ми також пропонуємо за доступною ціною широкий асортимент фільтрів для води, зворотноосмотичних мембран, систем і обладнання для якісного очищення відпрацьованого середовища і питної води.

Призначення побутового жироуловлювача

Компактний жироуловлювач під мийку очищає використовувану для миття посуду та інших господарських цілей забруднену воду від маслянистих домішок. Це дозволяє знизити негативний вплив жирів на металеві поверхні каналізаційних труб. Побутовий жироуловлювач запобігає засміченню трубопроводу. Він перетворює господарські стоки в безпечну для навколишнього середовища і каналізаційних систем технічну воду.

Переваги сепаратора жиру під мийку на кухні

Крім доступної ціни, побутові жироуловлювачі для кухонь мають інші переваги:

 1. Очищена від жирних часток використана вода не засмічує каналізацію.
 2. Якісні матеріали виготовлення жироуловлювачів забезпечують захист пристроїв від корозії.
 3. Герметичні кришки сепараторів запобігають поширенню неприємних запахів.
 4. Завдяки конструктивній простоті жироуловлювачі для каналізацій легко і дешево встановлюються і підключаються.

Конструкція жироуловлювача


Побутовий жироуловлювач для кухні складається з ряду конструктивних елементів:

 • корпус зі стійкого до корозії матеріалу з впускним і випускним патрубками;
 • одна, дві або три перегородки, які поділяють жироуловлювач на кілька камер і уповільнюють потік води;
 • герметична кришка з прогумованою прокладкою, що запобігає поширенню неприємних запахів після розкладання в сепараторі жирних частинок.


Деякі моделі жироуловлювачів для кухні можуть опційно комплектуватися вентиляційними виходами.

Принцип функціонування жироуловлювачів

Побутові жироуловлювачі для каналізацій функціонують за таким принципом:

 1. Забруднена вода з мийки через вхідний патрубок надходить в першу камеру сепаратора. У процесі відстоювання води з неї виділяються і спливають на поверхню жирні домішки.
 2. На наступному етапі частки жиру, що накопичились в першій камері жироуловлювача, осідають на дні спеціального лотка, де вони відстоюються.
 3. Після цього вода надходить через нижній патрубок в другій відсік сепаратора. У ньому відбувається остаточне розщеплення невідфільтрованих в першій камері жирів.
 4. На завершальному етапі очищена вода виводиться з жироуловлювача через вихідний патрубок в каналізацію.

В процесі очищення відпрацьованого середовища в першій камері побутового жироуловлювача скупчуються частинки, які не розчинилися у воді, тому сепаратор потрібно регулярно чистити і мити.

Класифікація та матеріали виготовлення жироуловлювачів

Всі побутові жироуловлювачі для каналізацій функціонують за однаковим принципом. Моделі сепараторів можуть відрізнятися способом монтажу. Є жироуловлювачі, які встановлюються горизонтально, а є моделі, що монтуються вертикально. Все залежить від розташування та напрямки каналізаційних труб.

Побутові жироуловлювачі під мийки виготовляються зі стійких до негативного впливу корозії матеріалів:

 1. Металу. Якщо купити жироуловлювач з нержавіючої сталі або алюмінію, то ви отримаєте якісний і ефективний, але дорогий пристрій. Металевий сепаратор дуже надійний і довговічний, він легко чиститься і миється.
 2. Склопластику. Якщо купити жироуловлювач під мийку зі склопластику, то ви отримаєте міцний і стійкий до впливу хімічних речовин пристрій, який можна вкопувати в землю або встановлювати зовні.
 3. Поліетилену і поліпропілену. При покупці жироуловлювача з цих матеріалів, ви отримаєте недорогий, легкий і простий в обслуговуванні сепаратор.

Критерії вибору жироуловлювачів для каналізації

Перед тим як вибрати і купити жироуловлювач, потрібно визначитися з рядом параметрів, яким має відповідати пристрій:

 1. Розмір простору під мийкою. Потрібно враховувати, що зверху і з боків сепаратора повинно залишатися вільне місце для під'єднання труб і зняття кришки.
 2. Кількість мийок. При розрахунку продуктивності сепаратора жиру потрібно підсумувати обсяги стоків, що надходять з усіх відкритих кранів.
 3. Діаметр каналізаційних труб, вхідного і вихідного отвору. Вони повинні бути ідентичними. Це дозволить підключити жироуловлювач без використання спеціальних перехідників.
 4. Склад стоків. Якщо в відпрацьованому середовищі висока концентрація твердих частинок, то рекомендується придбати жироуловлювач з декількома перегородками.
 5. Обсяг мийки. Часто виникає потреба в швидкому зливі наповненої до країв мийки. В інструкції до сепаратора жиру повинен бути вказаний максимальний обсяг води, що одночасно подається на пристрій.
 6. Матеріал виготовлення. Якщо сепаратор буде встановлюватися в доступному для огляду місці, то краще купити жироуловлювач з нержавіючої сталі. А якщо пристрій буде встановлюватися безпосередньо під мийку на кухні, то можна купити недорогу модель з пластику.


Ви може купити побутовий жироуловлювач для мийки на кухні в інтернет-магазині компанії «ЗІКО». Зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону, ви зможете отримати вичерпну інформацію про вартість, характеристики і умови постачання обладнання. Заявки на постачання продукції також приймаються по електронній пошті і через форму зворотного зв'язку на сайті.