Дата: 04 Гру 2017

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Чиста вода для равликів: чому б ні?

Ми вирішили розповісти цікаву історію про нашого успішного клієнта – Мирослава Загорського. У Кременці, Тернопільської області, є ферма, де вирощують...

Дата: 05 Кві 2017

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Результати першого розіграшу від ЗІКО

Ми з великою радістю готові оголосити першого переможця у розіграші ЗІКО, який відбувся з 1 по 31 березня 2017 року. І власником нової системи зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium стає компанія...

Дата: 22 Вер 2016

Категорія: Очищення води ,

Особливості мембрани систем зворотного осмосу

Основим елементом, який гарантує 99,9% фільтрації домішків, органіки та вірусів є зворотноосмотична мембрана. Мембрани зворотного осмосу бувають різних типів, але найбільш поширені виглядають як спеціальний пергаментний матеріал, складений багато разів. Принцип його фільтрації нагадує всім давно відомий принцип марлі, якою раніше очищали воду. От тільки мембрана має в рази вищі показники очищення.

Дата: 04 Сер 2016

Категорія: Очищення води ,

Промислова система зворотного осмосу

Щодня власники бізнесу та головні технологи шукають напрямки вдосконалення власної діяльності, покращення якості виробництва, задоволення потреб власних клієнтів. Особливо гостро ці потреби постають на харчових виробництвах, які знаходяться в умовах сильної ринкової конкуренції та поступового переходу до європейських норм виробництва. Сьогодні ми хочемо запропонувати нашим читачам цікаву інформацію про промислові системи зворотного осмосу.

Дата: 27 Тра 2016

Категорія: Очищення води ,

Зворотний осмос: а чи знаєте Ви?

Вода – це найважливіша речовина, яка необхідна для організму людини і без якої людина не зможе прожити. Але чи знаєте Ви, що основною загрозою у нашому будинку може стати неякісна вода? В наш час не потрібно переконувати людей, що більшість житлових будинків постачаються водопровідною водою низької якості, тому що вона містить домішки, бактерії та частинки старих трубопроводів. Саме тому усі вчені та спеціалісти по водопостачанню рекомендують до використання спеціальні фільтри для очистки води.

Розсилка