Чиста вода в готелях і ресторанах

У сфері харчування очищення води для виробництва продуктів та виготовлення готових страв дозволяє надавати якісні, а головне безпечні послуги. У готелях, ресторанах та кафе вода повинна бути ідеально чистою. Тому для технічних потреб, наприклад, миття посуду, вона підлягає попередньому очищенню. А для приготування готових страв в готелях, ресторанах та кафе вода повинна піддаватися тонкому або осмотичному очищенню.

Переваги промислового водоочищення в готелях, ресторанах та кафе

Установка промислових фільтрів для води дозволяє задовольнити всі потреби готелів, кафе та ресторанів в чистій питній воді. В кінцевому підсумку, вона обходиться значно дешевше, ніж доставлена в пластиковій тарі вода. Тому витрати на придбання та установку промислових фільтрів води або систем зворотного осмосу окупаються досить швидко.

Переваги очищення води:

 • питна вода для готелів, ресторанів та кафе відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам;
 • очищена за допомогою промислових фільтрів вода для прийняття водних процедур не містить в собі солей жорсткості, що не позначається негативно на шкірному покриві постояльців готелів або персоналу ресторанів та кафе;
 • якісна промислова водопідготовка дозволяє пом'якшувати воду, що позитивно позначається на продуктивності та терміні експлуатації контактуючого з водою обладнання (сантехніки, бойлерів, кавоварок та льодогенераторів);
 • в процесі промислового очищення води з неї видаляється хлор та інші домішки, тому чиста вода не змінює смак і запах блюд та напоїв;
 • після проходження через промислові установки зворотного осмосу або фільтри вода відповідає всім стандартам якості та безпеки, не впливає негативно на здоров'я людей.

Механічне очищення води для готелів, кафе та ресторанів


Для механічного очищення води від окалин, піску або глини в процесі водопідготовки застосовуються промислові фільтри трьох типів:

 1. Самопромивні.
 2. Картриджні.
 3. Осадові.

Фільтруючі елементи самопромивних промислових фільтрів для води – металеві сітки. Промислові фільтри для очищення води картриджного типу комплектуються котушками з поліпропіленових ниток або нетканих матеріалів. У корпусах осадових фільтрів є спеціальні фільтруючі наповнювачі: гравій, антрацит або пісок.

Знезалізнення води


Застосовувані для знезалізнення промислові фільтри зі спеціальним завантаженням видаляють з води марганець та залізо за методом каталітичного окислення. Після проходження через завантаження у воді окислюються марганець і залізо, після чого вони концентруються у вигляді нерозчинного осаду. Цей осад змивається з промислового фільтру зворотнім потоком води в каналізацію.

Пом'якшення води для готелів, ресторанів та кафе

У корпусах призначених для зниження жорсткості води промислових фільтрів є спеціальне завантаження – катіонообмінна смола. Коли вода проходить через це завантаження, то з неї видаляються солі магнію та кальцію.

Зворотній осмос

Встановлена в готелі, кафе або ресторані промислова установка зворотного осмосу високої продуктивності – багатоступенева та дуже ефективна система фільтрації. Вона максимально якісно очищає воду, при цьому поліпшується її запах та смак. Вода повністю безпечна для здоров'я людей та відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних норм.

В процесі зворотного осмосу з води видаляються:

 • дрібні частинки;
 • солі жорсткості;
 • віруси та бактерії;
 • хлор та його сполуки.

Очищена за допомогою промислової установки зворотного осмосу вода не впливає на смак і запах блюд та напоїв, не утворює накипу. Це покращує смак приготованих страв та збільшує термін експлуатації кавових автоматів та іншого обладнання.

Устаткування для очищення води в готелях, ресторанах та кафе

Компанія «ЗІКО» реалізує обладнання та готові рішення для промислової водоочистки та водопідготовки для готельних комплексів, ресторанів та кафе. Ми поставляємо промислові фільтри, системи зворотного осмосу та інше обладнання для очищення води на підприємства сфери обслуговування по всіх регіонах України.

Фахівці компанії здійснюють:

 • проектування систем та підбір обладнання для водоочищення та підготовки;
 • монтаж, наладку та пуск готових рішень;
 • гарантійне, післягарантійне обслуговування та ремонт обладнання.

З усіх питань потенційні замовники можуть проконсультуватися з нашими менеджерами за наданим телефоном. Ми також приймаємо заявки на поставку, обслуговування та ремонт обладнання для водоочищення та водопідготовки онлайн або на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту.