Промислові фільтри для води

Промислові фільтри для води

Вода використовується у великих кількостях в різних галузях. На промислових підприємствах, в харчовій, фармацевтичній галузях, при водопостачанні різних виробництв або житлово-комунального комплексу, до якості воду пред'являються певні вимоги. Щоб отримати максимально відповідну цим вимогам воду, потрібно підбирати обладнання для водопідготовки та водоочищення на основі комплексного аналізу вхідної води.

Детальний експрес-тест води дозволяє підібрати оптимальні за характеристиками промислові фільтри для очищення вхідного середовища. Вода після очищення підвищує ефективність роботи і збільшує термін експлуатації обладнання та систем.

Розширений аналіз води, на підставі результатів якого проектуються та встановлюються системи водопідготовки та водоочищення, дозволяє отримати максимально чисту і безпечну для здоров'я людей питну воду.

Критерії вибору промислових фільтрів для води


Крім результатів аналізів води, при виборі промислових фільтрів потрібно враховувати:

 1. Параметри подачі вхідного середовища: кількість, характеристики, потужність насосів, обсяги ємностей і т.д.
 2. Вимоги технологічних та виробничих процесів до якості очищеної води.
 3. Наявність точок підключення, систем подачі води, приміщень і їх площ.
 4. Виробничі потреби та індивідуальні побажання замовників.

Етапи реалізації готових рішень:

 1. При наявності встановлених раніше систем подачі та фільтрації проводиться їх діагностика.
 2. На наступному етапі визначаються потреби в обсягах та якості вхідної води.
 3. Проектування декількох варіантів готових інженерних рішень відповідно до потреб замовника.
 4. Вибір найбільш оптимального рішення для водоочищення та водопідготовки.
 5. Доставка та монтаж обладнання, пуск і налагодження системи.
 6. Планове, гарантійне або післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

Типові рішення для водоочищення та водопідготовки


В основному, промислові системи водоочистки та водопідготовки можна розділити на 2 типи:

 1. Для котелень.
 2. Для промислових підприємств.

Водоочищення для котелень

Якісне очищення води для котелень дозволяє пом'якшити робоче середовище. В процесі водопідготовки для котелень з неї видаляються хлор та різні домішки. Це підвищує експлуатаційний термін та ефективність роботи обладнання для обігріву житлових будинків, різних установ та виробничих площ.

Водоочищення для промисловості

Промислове очищення води на харчових підприємствах дозволяє випускати максимально якісні та безпечні продукти харчування. Завдяки чистій воді підвищуються фізико-хімічні, мікробіологічні показники та смакові якості кінцевої продукції.

Підготовка та очищення води на текстильних підприємствах дозволяє видаляти пил з повітря та зволожувати його. Пом'якшена та демінералізована вода забезпечує безперебійну роботу котелень установок, підвищує ефективність фарбування та ополіскування тканин.

При виробництві медичних препаратів очищення води у фармацевтичній галузі забезпечує стерильність і мікробіологічну безпеку продукції. Підвищені вимоги до якості води на таких виробництвах пред'являються тому, що вона є або базовим сировиною, або енергоносієм для виробництва життєво необхідних ліків.

Якісне очищення води в хімічній промисловості дозволяє видаляти з використовуваного в якості сировини або компонента вихідного середовища різного роду включення, домішки, мінерали та метали.

При наданні послуг з догляду за машинами очищення води на автомийках виключить ймовірність плям та дефектів лакофарбових покриттів. Водоочищення допоможе знизити витрату води та заощадити дорогі спеціальні миючі засоби.

У сфері обслуговування очищення води в готелях, ресторанах та кафе підвищить якість послуг, що надаються, покращить запах, смак готових страв та напоїв. Установка водоочисного обладнання повністю забезпечить потреби закладів в технічній та питній воді.

Комплексне очищення води на водоканалах підвищить ефективність роботи та експлуатаційний термін обладнання систем централізованого водопостачання. Таке очищення дозволить отримати воду, що відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм і стандартів якості.

У ЖКГ очищення води в новобудовах та ОСББ забезпечить безперебійну роботу котелень. Вона підвищить термін служби та ефективність тепломереж, водопроводів, сантехнічного та опалювального обладнання.

Типи промислових фільтрів для води

Залежно від технології реалізації, промислові фільтри для води можна розділити на 3 групи:

 1. Проточного типу.
 2. Системи для очищення питної води.
 3. Промислові системи зворотного осмосу та ультрафільтрації.

Проточні фільтри


Одними з найбільш оптимальних та доступних за ціною на ринку проточних фільтрів вважаються системи комплексного очищення води ECOMIX®. Такі системи виконуються із пластику у формі колон і стійкі до впливу корозії. Вони комплектуються сольовими баками, автоматичними клапанами, дозволяють очищати воду від органічних домішок, заліза, марганцю, амонію та солей жорсткості в один етап.

Наступний варіант проточного фільтра – система знезалізнення води BIRM. Вона також виконана зі стійкого до впливу корозії міцного пластику. Система комплектується автоматичним керуючим клапаном. В якості фільтруючого елемента використовується засипка Birm.

В якості проточних фільтрів можна порекомендувати системи пом'якшення води DOWEX з міцного і стійкого до корозії пластику. Вони виконані у формі колон, комплектуються автоматичними клапанами, сольовими баками і знижують концентрацію солей жорсткості до 15-20 мг/екв/л.

Наступний варіант – системи механічного очищення FILTER-AG у вигляді колон. Вони виробляються з високоміцного та стійкого до впливу корозії пластику, комплектуються автоматичними керуючими клапанами та сольовими баками для регенерації води.

Ще один фільтр проточного типу – система очищення води від заліза та сірководню CENTAUR в формі колони. Також як і попередні фільтри, вона виконана зі стійкого до корозії та високоміцного пластику, комплектується сольовим баком для регенерації та автоматичним керуючим клапаном.

В якості проточного фільтра підійде система очищення води від заліза, марганцю та сірководню з фільтруючою засипкою PYROLOX. Вона виготовляється з високоміцного, стійкого до впливу корозії пластику та комплектується автоматичним керуючим клапаном.

В якості проточного фільтра також підійде система очищення води від хлору та механічних домішок FILTRASORB 300 з сольовим баком для регенерації води та автоматичним керуючим клапаном. Фільтр виготовляється зі стійкого до впливу корозії та дуже міцного пластику. В якості фільтруючого елемента використовується засипка Filtrasorb 300.

Системи для очищення питної води


Для очищення питної води використовуються системи зворотного осмосу для квартири, будинку або офісу, які дозволяють отримувати кристально чисту воду. На сьогоднішній день зворотний осмос – найефективніша технологія. Вона дозволяє отримувати максимально безпечну для здоров'я людей питну воду.

Крім побутових потреб, системи зворотного осмосу ROBUST для готелів, ресторанів, кафе та офісів дозволяють швидко, ефективно та порівняно недорого очищати воду для закладів сфери обслуговування. Такі системи запобігають утворенню накипу, що значно знижує вартість обслуговування та ремонту дорогого устаткування. Вони максимально підвищують якість води, покращують смак, запах напоїв та готових страв.

Промислові системи зворотного осмосу та ультрафільтрації


Високоефективні системи зворотного осмосу для виробництва призначаються для демінералізації води в різних галузях:

 • енергетичній;
 • електронній;
 • харчовій;
 • фармацевтичній галузі та інших.

Системи виконані у формі компактних модулів. Демінералізація води відбувається на зворотньосмотичних мембранах.

Перед подачею води на системи зворотного осмосу її повинні попередньо очищати промислові системи ультрафільтрації, які мають низку переваг:

 • забезпечують захист обладнання від різних частинок, очищають воду від мікроорганізмів;
 • в процесі ультрафільтрації системи концентрують домішки, при цьому осад виходить значно менше, ніж при інших способах очищення води;
 • висока ефективність та компактні розміри.

Знезараження води

Ця технологія постійно вдосконалюється. Тому ультрафіолетове знезараження води більш ефективне, ніж обробка середовища природними УФ-променями.

Ультрафіолетове знезараження широко застосовується:

 • в сільськогосподарському секторі;
 • в побуті;
 • в різних галузях виробництва та сферах промисловості;
 • в медичних установах.

Це ефективний, економічно вигідний та повністю безпечний для здоров'я людей метод. Він не вносить в процесі обробки в воду домішки, повністю очищує середовище від патогенних бактерій, мікроорганізмів, стерилізує його.

У розділі сайту «Контакти» вказані телефони та електронна пошта нашої компанії. За ними Ви можете отримати більш детальну консультацію від фахівців про асортимент, наявність, характеристики та переваги різних типів промислових фільтрів.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :