Очистка води на промисловому виробництві меблів

Очистка води на промисловому виробництві меблів

Щодня у компанію "ЗІКО" звертаються підприємства, яким потрібно очистити вхідну воду від забруднень. Це не дивно, адже ми вже 26 років досліджуємо та впроваджуємо інженерні рішення промислової водопідготовки на вітчизняних підприємствах. Однак і в нас трапляються виклики, які потребують не лише складних технологій для реалізації, але й великої відповідальності за результат.

У цій статті ми хочемо про один із складних проектів, реалізований «Компанією «ЗІКО» разом з нашим партнером компанією ООО «НВО «Екософт». Компанія замовник є провідним вітчизняним виробником меблів преміум класу, які вже багато років завойовують довіру покупців. Виробник чітко розуміє, що питання чистої води в процесі обробки деревини дозволяє забезпечити найвищий рівень якості кінцевого продукту (меблів).

Основними вимогами замовника, які постали перед нашими спеціалістами було завдання подати після установок водопідготовки воду на парову турбіну Siemens продуктивністю 2м3/год, 48м3/добу з наднизькими концентраціями мінералів та наднизькою електропровідністю, а саме питома електропровідність повинна була складати <0,2 мкСм/см.


Процес розробки та погодження технічного рішення тривав більше 3 місяців, за які було видано декілька варіантів професійних інженерних рішень. Для вирішення цього завдання було запропоновано та впроваджено в життя наступну схему.

  • Перший ступінь очистки води – Фільтр механічного очищення Amiad Arkal 2” Dual дисковий 130мкм (очистка води від механічних домішок).
  • Другий ступінь очистки води – Установка зворотнього осмосу «Екософт» МО-3 (демінералізація води першого ступеню).
  • Третій ступінь очистки води – Установка зворотнього осмосу «Екософт» МО-2 (демінералізація води другого ступеню).
  • Четвертий ступінь очистки води – Установка електродеіонізації ECOSOFT EDI-2.

В процесі роботи вищевказаного обладнання на парову турбіну подається вода заданої якості з електропровідністю 0,11-0,15 мкСм/см.


Установку електродеіонізації оснащено всіма необхідними приладами контролю, які забезпечують дистанційний постійний моніторинг параметрів роботи установки, показники якості води виводяться на монітор диспетчерської.

Для контролю показників води з такими наднизькими концентраціями підприємство забезпечено сучасними приборами та реагентами.

Компанія «ЗІКО» готова до нових амбіційних та складних викликів з промислової водоочистки та водопідготовки. За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до наших спеціалістів, зателефонувавши за номером телефону +38 (050) 330-93-20 або залишивши запит у розділі "Контакти".

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :