Рішення по водоочистці для текстильних виробництв

Високоефективні промислові системи очищення води на текстильних виробництвах готують воду для знепилювання й зволоження повітря. Вони очищають воду для фарбування та прополіскування тканин і для котельних установок, яким потрібні великі обсяги підживлення. 

Пом'якшення і демінералізація води

Залежно від виробничих завдань, технологічних процесів і оброблюваних волокон, до якості і кількості води висуваються певні вимоги. Часто при промисловій водопідготовці на текстильних підприємствах потрібні демінералізація та пом'якшення води (видалення сполук магнію і кальцію).

Іонообмінний метод демінералізації та пом'якшення


Застосовуваний в промислових системах водоочищення іонообмінний метод пом'якшення і демінералізації передбачає використання спеціального наповнювача – іонообмінної смоли. Коли вода проходить через промислові фільтри з таким наповнювачем, іони магнію і кальцію в воді замінюються іонами натрію.

Мембранний метод пом'якшення та демінералізації води

Всі промислові системи водопідготовки мембранним методом, в залежності від розміру пір очищувальних мембран, діляться на кілька додаткових типів:

  • мікрофільтраційні установки;
  • високоефективні промислові установки зворотного осмосу;
  • системи нанофільтрації і ультрафільтрації.

Всі перераховані вище установки вимагають планової заміни мембран, тому вони повинні бути простими в монтажі та збірці. Поверхня таких мембран повинна мати якомога більшу площу.

Матеріали виконання фільтрів і мембран

Застосовувані для водоочищення на текстильних підприємствах промислові фільтри для води та мембрани виробляються з матеріалів, які відрізняються такими характеристиками:

  • високою стійкістю до негативної дії компонентів середовища, що розділяється;
  • матеріали для мембран та промислових фільтрів для очищення води характеризуються високою селективністю та відмінною проникністю;
  • в процесі інтенсивної експлуатації мембран та промислових фільтрів для води матеріали дозволяють зберігати початкові характеристики обладнання.

Найбільш стійкими до негативного впливу різних біологічних та хімічних чинників вважаються мембрани з поліаміду. Мембрани з ацетилцелюлози відрізняються меншою довговічністю.

Устаткування для водопідготовки та водоочищення від компанії «ЗІКО»

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує підприємствам широкий асортимент промислових фільтрів для очищення води, установок зворотного осмосу та готових систем водоочистки та водопідготовки для текстильних підприємств. Ми також пропонуємо якісний монтаж та оперативну доставку водоочисного обладнання в будь-який регіон України.

Компанія гарантує:

  • своєчасну доставку обладнання та готових рішень для водопідготовки та водоочищення;
  • якісний монтаж, пуск та налагодження промислових систем зворотного осмосу і установок водоочистки та водопідготовки;
  • відповідність обладнання та готових рішень стандартам якості та безпеки.

Ви можете залишити запит нижче або зв'язатися з нами через розділ «Контакти». Проконсультуватися з приводу ціни, характеристик та призначення устаткування з нашими менеджерами можна по вказаному телефону.