Рішення по очищенню води для фармацевтичної галузі

Фармацевтичні препарати, що застосовуються перорально або вводяться в кров, повинні бути стерильними та повністю безпечними в плані мікробіології. Оброблена в процесі промислового водоочищення вода може використовуватися в різних технологічних процесах фармацевтичної галузі в якості енергоносія або базової сировини для виробництва лікарських препаратів. Тому до очищення води для виробництва медикаментів висуваються дуже високі вимоги.

Стандарти якості води для виробництва лікарських препаратів


Відповідно до вітчизняних стандартів якості та безпеки, після очищення води на виробництві, вона повинна відповідати певним вимогам:

Очищена вода

Використовується для виготовлення неапірогенних та нестерильних лікарських препаратів. Для отримання цієї сировини за допомогою промислових систем зворотного осмосу очищають звичайну воду для пиття.

Вода високоочищена

Виготовляється шляхом обробки води за методом зворотного осмосу в комплексі з застосуванням промислових фільтрів для іонізації і ультрафільтрації. Для такої промислової водопідготовки потрібні:

  • обов'язкове постійне техобслуговування;
  • регулярне очищення фільтруючих елементів.

Вода для ін'єкцій

Така вода призначається для розведення медпрепаратів, застосовується для виготовлення препаратів для ін'єкцій та інгаляцій. Виготовляється за допомогою промислових систем водоочистки. У таких установках всі дотичні з водою поверхні виготовляються з кварцу, спеціально призначеного металу або скла.

При промисловому очищенні води і її зберіганні в якості сировини для лікарських препаратів виробник зобов'язаний здійснювати контроль над концентрацією в рідини аеробних мікроорганізмів:

  • норма для води очищеної – 100 життєздатних аеробних мікроорганізмів на 1 мл рідини;
  • для води для ін'єкцій і високоочищеної води норма – 10 життєздатних аеробних мікроорганізмів на 100 мг рідини.

Поставка, монтаж та налагодження водоочисного обладнання

Компанія «ЗІКО» пропонує широкий асортимент промислових фільтрів установок зворотного осмосу, та іншого водоочисного обладнання для фармацевтичних підприємств міста Львова та України.

Наявність представництв компанії в усіх регіонах країни дозволяє нам:

  • доставляти обладнання замовникам в стислі терміни;
  • здійснювати монтаж промислових фільтрів для води та готових рішень для водоочищення та водопідготовки на виробничих площах замовників;
  • проводити гарантійне та планове обслуговування обладнання.

Ви можете направити заявку для консультації з приводу промислових систем водопідготовки на вказану в розділі «Контакти» пошту. У замовників також є можливість проконсультуватися з нашими менеджерами з питань вартості, характеристик та наявності обладнання по вказаному телефону.