Системи для очищення води у новобудовах

Правильно спроектоване та якісне промислове водоочищення в новобудовах та ОСББ дозволяє отримувати чисту воду для різних цілей. Чиста вода забезпечує безперебійну та ефективну роботу котельних установок, підвищує ефективність і експлуатаційний термін опалювального та сантехнічного обладнання. У новобудовах та ОСББ промислова очистка дозволяє отримувати питну воду, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам і повністю безпечна для здоров'я людей.

Промислова очистка питної води для новобудов та ОСББ


Методи промислового водоочищення для новобудов та ОСББ:

 1. Механічне – очищення від різного роду домішок та включень.
 2. Хімічне – озонування, видалення хлору та фторування.
 3. Фізичне – фільтрація води за допомогою промислових установок зворотного осмосу, кип'ятіння або знезараження ультрафіолетом.
 4. Фізико-хімічне – очищення води за допомогою іонів срібла, електроліз та ін.
 5. Біологічне – очищення води для виробництва за допомогою мікроорганізмів.

Механічне очищення води

Це найдоступніший, простий та недорогий спосіб водопідготовки та водоочищення. Він передбачає видалення різного роду механічних домішок:

 • суспензій;
 • піску,
 • іржі.

Хімічне водоочищення

Хімічна промислова водопідготовка та водоочищення за допомогою реагентів полягає у використанні хімічної взаємодії між собою різних з'єднань та елементів. В процесі реакції між забрудненнями та реагентами вони розкладаються на твердий осад, який затримується промисловими фільтрами для води або переводиться в нешкідливу для здоров'я людей форму.

Можна підібрати до промислових фільтрів для води реагенти так, що вони будуть впливати виключно на шкідливі домішки. При цьому вода не буде стерильною, а залишиться «живою». Тобто, з неї не будуть видалені життєво необхідні для підтримки в людському організмі оптимального водного та сольового балансу елементи.

Фізичний метод водоочищення

Є декілька способів фізичного водоочищення:

 1. Фільтрація за допомогою промислових систем зворотного осмосу – спеціальні мембрани з полімерних матеріалів пропускають лише молекули води та кисню. Ця технологія дозволяє пом'якшувати воду, виділяти з неї органіку та мікробіологію.
 2. Ультрафіолетове очищення, в процесі якого мікроорганізми у воді обробляються УФ-променями.

Устаткування для очищення води в новобудовах та ОСББ

Компанія «ЗІКО» реалізує широкий асортимент промислових фільтрів, систем зворотного осмосу, обладнання та готових рішень для очищення води в новобудовах та ОСББ в Україні. Наявність представництв компанії в усіх регіонах країни дозволяє нам:

 • оперативно доставляти обладнання в будь-який регіон країни;
 • проектувати, встановлювати, запускати та здійснювати наладку водоочисних систем;
 • обслуговувати і ремонтувати системи водоочищення та водопідготовки.

Всі промислові фільтри, системи зворотного осмосу і готові рішення для водопідготовки та водоочищення відповідають вимогам безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Ми надаємо гарантію на обладнання і весь комплекс наданих послуг.

Проконсультуватися з нашими менеджерами, замовити та купити обладнання для очищення води можна за вказаним в розділі «Контакти» телефоном. Ви також маєте можливість залишити заявку через форму зворотного зв'язку під цим текстом.