Промислові жировловлювачі для підприємств

Інжинірингова компанія «ЗІКО» пропонує якісні і недорогі побутові та промислові жировловлювачі для підприємств різних галузей. Ми проектуємо, розробляємо і укомплектовуємо системи для очищення води відповідно до потреб технологічних процесів замовників. Компанія також пропонує з доставкою по Львову і Україні якісні фільтри для води, зворотноосмотичні мембрани і готові рішення для водоочищення та водопідготовки.

Призначення промислових жировловлювачів

Грамотно підібраний промисловий жировловлювач дозволяє ефективно очищати господарсько-побутові стоки, які відводяться в каналізаційні системи. Сепараторна установка виводить з відпрацьованого середовища частки жиру синтетичного, тваринного і рослинного походження.

Сфери застосування

Промислові жировловлювачі для каналізацій використовуються в різних галузях при виробництві:

 • фармацевтичних препаратів;
 • косметичних засобів;
 • консервованої продукції;
 • рослинної олії;
 • м'ясних виробів і молочної продукції;
 • мила, клею та інших товарів.

Промислові жировловлювачі для каналізацій також встановлюються в готелях і на підприємствах громадського харчування: ресторанах, барах і кафе.

Переваги промислових жировловлювачів

З позитивних характеристик промислових жировловлювачів для ресторанів і виробничих підприємств варто виділити:

 1. Якість очищення води. Наявність у жировловлювачі для готелю або промислового підприємства декількох відсіків з перегородками дозволяє ефективно очищати відпрацьоване середовище. У каналізацію надходить очищена від жирних часток вода, яка не робить негативний вплив на металеві поверхні труб і не засмічує їх.
 2. Можливість вибору розмірів і продуктивності жировловлювача для кафе або промислового підприємства відповідно до вимог технологічних процесів і обсягу використовуваної води.
 3. Міцність, невелика вага і тривалий термін експлуатації.
 4. Наявність в жировловлювачах для кухонь перегородок і гасителів напору, які виключають ризик протікання жирів в каналізацію.
 5. Якісні матеріали виготовлення, що не піддаються корозії.
 6. Доступну ціну обладнання та простоту монтажу жировловлювачів.
 7. Безперебійну роботу і безшумність.
 8. Економію енергоресурсів. Якщо купити жировловлювач, то ви отримаєте обладнання, для роботи якого не потрібна електрика.
 9. Просте і недороге обслуговування. Промисловий жировловлювач досить регулярно очищати від жиру і мити.

Типи і матеріали виготовлення промислових жировловлювачів

Сепаратори жиру класифікуються залежно від способу установки і матеріалів виготовлення. Для промислового застосування можна купити жировловлювачі 3 типів:

 1. Наземні — встановлюються в спеціально призначених приміщеннях.
 2. Підземні — вкопуються в землю в спеціально відведених місцях.
 3. Під мийку.

В якості матеріалів для виготовлення жировловлювачів для каналізацій найчастіше використовуються:

 1. Нержавіюча сталь. Це дорогі, дуже надійні і довговічні установки.
 2. Склопластик. Промислові жировловлювачі зі склопластику стійкі до хімічних речовин. Їх встановлюють на підприємствах, де для очищення ємностей і миття використовуються хімічно агресивні засоби.
 3. Пластик. Сепаратори жиру з поліпропілену встановлюються в готелях, ресторанах, кафе і барах. Термін експлуатації таких установок сягає 30 років, вони легко обслуговуються, очищаються і екологічно безпечні.

Промислові жировловлювачі для готелів, ресторанів і кафе


Установка жировловлювача в готелі або ресторані дозволяє якісно очищати воду з мийок. Це запобігає забрудненню навколишнього середовища і гарантує безвідмовну роботу каналізаційних систем.

Є кілька варіантів установки сепараторів жиру для ресторанів або кафе:

 1. Монтаж жировловлювача під мийку — легко обслуговувати (очищати і мити).
 2. Установка сепаратора в підсобному приміщенні. Як правило, в спеціально відведених приміщеннях монтують потужні жировловлювачі для ресторанів або готелів.
 3. Вкопування установки в землю. Такі жировловлювачі для кафе закопуються на спеціально відведених ділянках. Установки вибираються з урахуванням специфіки діяльності закладу та обсягу стоків.

Вибір промислового сепаратора жиру

Перед тим, як купити жировловлювач, потрібно вибрати модель, яка буде максимально відповідати потребам підприємства або закладу. Потрібно враховувати кількість виробленої продукції або страв що готуються, максимальний обсяг стоків і концентрацію жирних домішок.

Наші фахівці допоможуть вам розрахувати потужність жировловлювача для кухні ресторану або кафе.

Якщо в господарсько-побутових стоках підприємства або закладу є тільки частки жиру, то можна купити жировловлювач з нержавіючої сталі або пластику. Для стоків, в яких містяться хімічно агресивні речовини, рекомендується купувати сепаратори зі склопластику.

Щоб отримати більш детальну консультацію з питань вибору промислового жировловлювача для каналізації, вам потрібно передзвонити за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону. Менеджери компанії підберуть максимально ефективне обладнання, озвучать його вартість, умови та терміни постачання.

Ми також приймаємо замовлення на постачання продукції через форму зворотного зв'язку на сайті та електронну пошту.