Ланцюги польського бренду Spomasz Zamość S.A.

Польський бренд Spomasz Zamość S.A. має великий досвід вироблення високоякісних ланцюгів з 1950 року. За цей час завод значно вдосконалив технології і постачає ланцюги найвищої якості, надміцні та надійні. Компанія ЗІКО є єдиним офіційним представником цієї торгової марки в Україні. Ми працюємо з виробником напряму, тому пропонуємо конвеєрні, приводні, спеціальні ланцюги з атачментом для різних потреб та галузей за найнижчими цінами. Всі ланцюга відповідають міждержавному стандарту ГОСТ 13568. Ми також пропонуємо нашим клієнтам деталі до ланцюгів: зірочки, ролики.


Ознайомитися з каталогом ланцюгів

Привідні ланцюги

Привідні ланцюги передають механічну енергію в ланцюгових передачах від ведучого до веденого валу. За конструкцією поділяються на роликові (найпопулярніші), зубчасті та втулкові. Використовуються при високих швидкостях – до 40 метрів за секунду та температурі до +300 градусів С, а ті, що виготовлені з жаростійкої сталі – продовжують працювати і при 800 градусах. 


Вперше роликовий ланцюг сконструювали в Англії у 1880 році. Сьогодні це високотехнологічні вироби підвищеної міцності з високими експлуатаційними характеристиками. Вони витримують великі навантаження, тому використовуються для контактів з агресивними речовинами та у надважких умовах.  

Ланцюги привідні роликові поділяються за кількістю рядів:

 • Однорядні.
 • Дворядні.
 • Трирядні.
 • Багаторядні.

Їхня здатність до навантажень росте з кількістю рядів. Чим їх більше, тим вище навантаження витримує виріб. Багаторядні ланцюги сприяють зменшенню габаритних розмірів передач у площині, що розташована перпендикулярно до осей валів.

Привідні втулочні ланцюги застосовують переважно зі зниженими швидкостями в умовах, де постійно накопичується багато пилу, бруду, вологи. Цей тип ланцюгів має більшу площину шарніру, ніж роликові. Така конструктивна особливість досягається завдяки збільшенню діаметру втулки та валика. Розміри ланцюга при цьому збережені. 

Ми пропонуємо також роликові ланцюги підвищеної міцності та точності. До них завжди більше вимог у плані якості та витривалості. Їх широко використовують у для силових передач механізмів та машин, що несуть великі навантаження. 

Конвеєрні ланцюги

Вони представляють собою послідовність з’єднань ланцюгових ланок за втулочно-штифтовим типом. У цьому схожість конвеєрних ланцюгів з трансмісійними. 


Конвеєрні ланцюги використовують у таких галузях:

 • харчова галузь; 
 • хімічна галузь;
 • сталеваріння;
 • гірничовидобувна сфера;
 • деревообробка, лісозаготівля;
 • сільське господарство;
 • металургійна промисловість.

Конвеєрні ланцюги діляться на дві великі групи: з ходовими роликами та ковзні. Мають значну тяглову силу та підвищений термін експлуатації, тому відмінно служать для роботи конвеєрів різних типів: вертикальних, горизонтальних, похилих та комбінованих. Ми пропонуємо спеціальні тягові ланцюги для найскладніших інженерних рішень. Їх можна підібрати за розмірами та метою використання. 


Ланцюги з атачментом (спеціальні)

Це конструктивно модифіковані ланцюги роликового типу. Основне їхнє призначення – для конвеєрів і транспортерів. Ланцюги з додатковим кріпленням (атачментом) – ламелями, вушками – фіксуються з обох боків або з одного боку. Відстань можна моделювати так, як вам зручно. Ланцюги з атачментом частіше за все використовуються у харчовій промисловості за умови, якщо матеріал виробу – нержавіюча сталь. Ми пропонуємо усі типорозміри, а також виготовлення за кресленнями нашого замовника і навіть на основі наявного зразка ланцюга

Компанія ЗІКО пропонує високоякісні ланцюги у різних версіях: стійкі до агресивних середовищ, з тепловою обробкою, нікелевим чи цинковим покриттям, що має функцію захисту. Усі вироби протестовані та виготовлені відповідно до європейських норм. 


Щоб проконсультуватися зі спеціалістом, залиште заявку під цим текстом або зв'яжіться з нами через розділ Контакти.