Баки та гідроакумулятори

УкрХімПласт - баки та ємності
ТзОВ "Укрхімпласт" - один з небагатьох вітчизняних виробників високоякісних виробів з поліетилену, виготовлених методом ротаційного формування. В асортименті представлені ємності та баки для харчових продуктів, води, палива і хімічних речовин в тому числі агресивних, об'ємом до 8000 л. Дані місткості виготовлені методом ротаційного формування з високоміцного, морозостійкого, харчового поліетилену.
Elbi - розширювальні баки та гідроакумулятори
Компанія Elbi працює на ринку України вже більше 15 років та зарекомендувала себе як надійний партнер та якісний виробник гідроакумуляторів та розширювальних баків. Асортимент продукції компанії Elbi перевищує 150 різновидів. Баки можуть бути у вертикальному і горизонтального виконаннях, а також мати спеціальну круглу або овальну форму, що полегшує монтаж такого гідроакумулятора.
Проектування, виробництво, монтаж модульних металопластикових резервуарів

Компанія «ЗІКО» пропонує готові модульні металопластикові резервуари для зберігання слабоагресивних речовин, КАС (карбамідно-аміачних сумішей), патоки, олії, технічної та питної води. Ми також індивідуально проектуємо, виготовляємо та монтуємо ємності різних типів та об’єму відповідно до потреб замовників.